Johnny Depp'e 10 milyon dolar ödemesi gereken Amber Heard beş parasız kaldı! Bununla nasıl başa çıkacak

Johnny Depp'e 10 milyon dolar ödemesi gereken Amber Heard beş parasız kaldı!, Amber Heard, dünyanın haftalardır konuştuğu eski eşi Johnny Depp ile açtığı iftira davasını kaybetti ve mahkeme ünlü yıldızın 10 milyon dolar ödemesine karar verdi. Net değeri 1,5 ile 2,5 milyon dolar arasında olan Heard'ın parayı karşılayamadığı iddia edilirken, ünlü oyuncu, sezon sonu indirimiyle ün salmış bir mağazada görüntülendi.

Johnny Depp'e 10 milyon dolar ödemesi gereken Amber Heard beş parasız kaldı! Bununla nasıl başa çıkacak
20 Haziran 2022 - 10:34 - Güncelleme: 20 Haziran 2022 - 10:36
Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki 50 milyon dolarlık iftira davasında geçtiğimiz günlerde karar çıktı. Tüm dünyanın yakından takip ettiği davayı kaybeden Amber Heard'ın eski eşine 10 milyon dolar tazminat ödemesine karar verildi.

Amber Heard beş parasız kaldı!

İddialara göre; Haftalarca süren hukuk savaşını kaybettikten sonra, Heard mali sıkıntı içindeydi. Heard'in avukatı Elaine Bredehoft, ünlü yıldızın Johnny Depp'e olan 10.4 milyon doları geri ödeyemeyeceğini söyledi. Heard'e yakın bazı kaynaklar, ünlü aktrisin davadaki mevcut avukatlarının masraflarını karşılamak için ev sigortası poliçesine bile güvendiğini öne sürdü.

 Johnny Depp'e olan 10.4 milyon

Net değeri 1,5 ile 2,5 milyon dolar arasında olduğu tahmin edilen Heard'ın 10 milyon dolarlık tazminatla nasıl başa çıkacağını merak etmeye başladı. Maddi açıdan zor bir dönemden geçen Heard, sezon sonu satışlarıyla ünlü bir mağazada alışveriş yaparken görüntülendi. Memnuniyetsizliği gözlerinden okunan Heard, uygun fiyatlı ürünler bulabilmek için uzun süre mağazayı dolaştı.

 sezon sonu indirimiyle ün salmış bir mağazada görüntülendi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum