Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm İzle Full Son bölüm izle FOX TV'de

Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm İzle Full dizi merakla beklenen hafta sonu akşamları yeniden Fox Tv de başlıyor. Aşk Mantık İntikam son bölüm izlemek için fragmanlar bölümüne bakınız. Aşk Mantık İntikam izle dizi akşam yayında.

Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm İzle Full Son bölüm izle FOX TV'de
10 Nisan 2022 - 12:50 - Güncelleme: 10 Nisan 2022 - 12:53
Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm izle, Fragmanı yayında Fox Tv de hemen izle!

Fox tv Ekranlarında sevilen Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm de Esra'nın yaşadığı bu kaza sonrası hafızasını artık kaybetmiştir. Ozan’la evlendiğini, ve hatta ona evlenme teklifini yaptığı halde kendisinin yaptığını hatırlamamaktadır. Sonra Başta Ozan olmak üzere tüm çevresi elinden gelen Esra’ya geçmişini hatırlatmaya çalışır.

Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm İzle Full

Aşk Mantık İntikam


Aşk Mantık İntikam, dizisinde yeni gelişmeler; kısaca özeti: Esra'nın Bu kazada Bir anda tüm dünyası alt üst olan Esra ise hem bu yeni olan duruma uyum sağlamaya, hem de zihninde kaybolan geçmişini hatırlamaya çalışmaktadır. Aşk Mantık İntikam dizisi bu hafta yayında, Bu arada Ozan geçmişte yaşadığı anları tekrar canlandırarak Esra’nın hafızasının yerine gelmesi için mücadele eder fakat bu yapılan bütün çabalarına rağmen Esra bunu da hatırlamaz. Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm de Ozan tüm ümidini neredeyse kaybetmek üzereyken Esra ise ona ilginç bir teklifle yanına gelir; kendilerine en baştan yani sıfırdan, yeni anılar yaratacaklardır. İki güzel insanı yaşananlar mı bir araya getirir? Yoksa o iki insan birbirleri için yaratıldıysa ne olursa olsun diyip dönüp dolaşıp yine birbirlerine aşık mı olurlar?
Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm İzle Full izlemek istiyorsanız Fox Tv ekranlarında yerinizi alınız. iyi seyirler...
Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm hakkında yorumlarnızı yorum kısmına yazınız.
Bu Aşk Mantık İntikam izle diğer bölümleri için fragmanlar kategorisine bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum