Atatürk dizisinin başrolü Aras Bulut İynemli bölüm başı neredeyse servet kazanacak!

Atatürk dizisinin başrolü Aras Bulut İynemli bölüm başı büyük bir servet kazanacak! Bu dizi çok tutulacak sevenleri merakla beklemekte. Atatürk dizisi hangi tarihte ve ne zaman başlayacak diye.

Atatürk dizisinin başrolü Aras Bulut İynemli bölüm başı neredeyse servet kazanacak!
16 Mayıs 2022 - 13:00

Atatürk dizisinin başrol Oyuncusu Kim?

Aras Bulut İynemli'nin başrolde olacağı Atatürk dizisinde oyuncuların alacağı maaşlar yavaş yavaş netleşmeye başladı. İddialara göre; Mustafa Kemal Atatürk'ü oynayacak olan Aras Bulut İynemli bölüm başına 700.000 TL kazanacak.

Atatürk dizisinin başrolü Aras Bulut İynemli

Disney Plus tarafından Cumhuriyetin 100. yılı vesilesiyle ekrana gelecek olan "Atatürk" dizisi, sürükleyici hikayesi ve geniş kadrosuyla dikkat çekiyor. 14 Haziran'da yayınlanmaya başlayacak dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli, oyunculuk performansının yanı sıra alacağı ödül de merak ediliyor.

 "Atatürk" dizisi

Aras Bulut İynemli'nin ödülü Mehmet Günsür, Sarp Akkaya, Songül Öden ve Emma Watson gibi yıldız oyuncuların yer aldığı yapımdaki herkesi şok etti. 6 bölüm sürmesi beklenen dizide Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracak oyuncunun bölüm başına 700.000 TL alacağı ortaya çıktı. Galibiyet serisi bittiğinde İynemli 4 milyon TL kazanmış olacak.

Aras Bulut İynemli ödülü "Atatürk" dizisi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum