Baba 14. bölüm izle, Baba dizisinin sezon finali nefes kesti!

Baba dizisinin sezon finali nefes kesti! , Baba dizisinin 15. sezon finali ile geceye damgasını inanılmaz vurdu. Baba dizisinin 14. bölümü çok izlenen bölümler arasında oldu. Baba 14. bölüm izle yeni sezon finalı yaptı baba dizisi.

Baba 14. bölüm izle, Baba dizisinin sezon finali nefes kesti!
04 Haziran 2022 - 01:52 - Güncelleme: 04 Haziran 2022 - 01:53

Baba dizisinin sezon finali 

Baba 14. bölüm izle,Yeni sezona bomba gibi giren Baba dizisi dün akşam Show TV'de ekrana geldi. Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Deniz Hamzaoğlu ve Beril Pozam ile. Anadolu şehrinde yaşayan Saruhanlı ailesinin mütevazi hayatındaki değişimi anlatan Baba dizisinde Emin Saruhanlı'yı canlandıran Haluk Bilginer, performansıyla izleyicilerden tam not aldı. Baba dizisinin 14. bölümü büyük ilgi görürken, Baba dizisinin 15. sezon finali geceye damgasını vurdu.

BABA SERİSİ SEZON SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?
 

BABA SERİSİ SEZON SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Baba 14. bölüm izle bu hafta Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Baba' dün akşam ekrana gelen sezon finali ile izleyicileri ekrana kilitledi.


Saruhanlı ailesinde yaşanan şoke eden gelişmeler, yeni sezonda neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Baba 14. bölüm izle'de kısa bir özet anlatırsak şöyle; Yaşar ameliyata alınırken, Cansu'nun bir yolculukta ölüp Cansu ile yaşadığı tartışmaya düşmesi üzerine Kadircan polise teslim oldu.
 

BABA DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Haluk Bilginer - Emin Saruhanlı
Tolga Saruhanlı - Kadir Saruhanlı
Taner Rumeli
Nihan Okur


Cem Uslu
Zeynep Tuğçe Bayat
Özge Özacar
Beril Pozam
Damlasu İkizoğlu


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum