Barış Akarsu filminin kadrosu belli oluyor! Barış Akarsu filmi Ne zaman Başlayacak?

Barış Akarsu filminin kadrosu belli oluyor! Barış Akarsu yerine kim oynayacak oyuncunun ismi nedir?. Barış Akarsu filmi ne zaman başlayacak. Barış Akarsu filmi izle.

Barış Akarsu filminin kadrosu belli oluyor! Barış Akarsu filmi Ne zaman Başlayacak?
27 Nisan 2022 - 01:54 - Güncelleme: 12 Mayıs 2022 - 20:56
Barış Akarsu filminin kadrosun kimler var? Barış Akarsu yerine oyuncu İsmail Ege Şaşmaz olacak.

4 Temmuz 2007'de, şarkıcı barışının hayatının hayatı Akansu, beyaz perdeye aktarılıyor. Akarsu'da oynayacak olan İsmail Surmaz tanımından sonra Aslı Bekoğlu'nun Aslı Bekiroğlu'nu yapacak.

Barış Akarsu

Müslüman, Dilferay, Bergen gibi biyografi filmlerine yeni bir tane eklenir. Hakan Yolan, ücretsiz Tari'nin üstlendiği direktörün film koltuğuna otur. Senaryo Merrt Dikmen'i alacak ve belki bir anar kalem olabilir.

Genç yaşın ölümüyle, Barış'ın hayatı Akansu, Barış Kanununun Filmi Akarsu, İsmail adı şaşırmadı. Öte yandan, film filminin isimleri, kız arkadaşını canlandırmak için ölen sanatçıyı canlandırmak için Aslı Bekiroğlu ile engellendi.

Bekiroğlu, mercekleri hafta içi günlerde yansıtıyor, "Bir sürpriz projem var. Gerçek bir hikaye var".

İsmail Ege Şaşmaz

"Barışı Akarsu gibi görünüyorum"

"Güneş ışığı", "güneşi beklerken" imalatında yer alan oyuncu şaşırtıcı değil, proje için heyecanlanan proje için heyecanlandı, hazırlık için eğitim aldı.

Okul yıllarında, Akarsu'dan şarkıları söylediğini söyledi ve Akarsu'da barış gibi göründüğüne şaşırmadı, projeyle konuştu.

"Çok duygusal bir yerdeyim, Barış Akarsu'ya benzeyeliyim, bu mesajı evrene verdim, şarkılarını seviyorum ve ben de söylüyorum. Çok garipti; ben tuhafıyım.; Ben Eski soupprier, aynı zamanda benim için ayrı bir anlam. Öyleyse üstesinden gelmeye çalışacağım. "

Barış Akarsu filmi

Film için şeref ve gitar dersleri alıyorum

Oyuncu ayrıca filmin derslerini ve gitarlarını da iletir .. Barışın dövmesi yoktur. Barış Barışı Akarsu önceden bir film olurdu, bu ölüm annesinin önünde, ancak sunumda bulundu.

Barışı doldurma hayatı Akarsu gidiyor!

"Islak ıslak", "gözleriniz" ve "rüzgar", şarkıcı barış akışının en sevilen isimlerinden biri haline geldi, harcadığı trafik kazasından sonra 4 Temmuz 2007'de hayatını kaybetti. Tüm müdahalelere rağmen, Akarsu'nun ölümünden sonra hayata karşı mücadelenin yasası, Türkiye boğuldu.

Barış Akarsu filmi ne zaman

Yıllar geçmesine rağmen, şarkıcının hayranının büyük kütlesine sahip olan hayatı sinema sinemasına aktarılır. Aytaç medyasının imzası olan Akarsu'ya akarsu'ya verilmesinin adı açıktı. 28 yaşına kadar verilen Barış Alarsu'nun hayatı başarılı bir Ege İsmail oyuncusu oynayacak.

Müzik de, Barış Akarsu tarzının tarzına bürünmek için önceden çalışmalara başladı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum