Burcunuza Göre Giymeniz Gereken Renk Hangisi Olmalıdır?

Burcunuza Göre Giymeniz Gereken Renk hangisi Giysileri seçmeniz gerekiyor. Elbiselerinizi burcunuza göre renk seçimlerinizi seçmeniz için sizlere yardımcı olacağız.

Burcunuza Göre Giymeniz Gereken Renk Hangisi Olmalıdır?
11 Mayıs 2022 - 21:21 - Güncelleme: 12 Mayıs 2022 - 18:58
"Burcunuza Göre Giymeniz Gereken Renk" başlığı altında sizlere Burçların nasıl giysiler giyinmesi gerek, hakkında bilgileri sunacağız.
 

1- Koç Burcu

Koç Burcu Kırmızı elbise

Bir koç veya bir kadına yakınsanız, yaydıkları rengin kırmızı olduğuna şaşırmayacaksınız. Güvenilir astrolog ve astrolojinin kurucusu Maria Hayes, "bu özellikleri iyileştirmek için enerjik, aktif ve parlak bir kırmızı işaretini" açıklıyor. Hayes'e göre Red, Koç'ın "işlevlerini yerine getirirken sürüşlerini geliştirmesine ve onları motive etmesine" yardımcı oluyor. Buna ek olarak, onları kırmızı olarak gördüğünüzde, ne kadar cesur olduklarını hemen fark edeceksiniz.


Uluslararası astrolog ve en iyi satışın manevi yazarı Linda Berry, "Red her zaman dikkat çeker" ve genellikle "itibar ve itibar" ı temsil eder, bu da onu bu ateş belirtisi giymek için en uygun hale getirir. RAM kendiliğinden ve cesur olduğu için, kişilik özelliklerini sunmak için cesur bir renge ihtiyaçları vardır.
 

2- Boğa Burcu

Boğa Burcu Yeşil Giysi

Boğaların kısa sıcaklıkta olduğu bilinmektedir, ancak bazı tonlar onları sakinleştirmek için mümkündür. Güçlü iradeleri nedeniyle, sakin ve doğayı belirtmek için yeşil giymek tercih edilebilir. Hayes, bir çam nüansının "sadece zihinlerini ve ruhlarını sakinleştirmekle kalmayıp aynı zamanda büyümeye ve gelişmeye doğru ilerlemeye yardımcı olmakla kalmayıp" diyor. Green, genellikle agresif olan bu işareti yavaşlatır, "ilişkilerinde temperlenmek yerine daha pasifist olabilirler".
 

3- İkizler Burcu

İkizler Burcu Sarı Giysi


Bir İkizler ile arkadaşsanız, zaman geçirmenin ne kadar eğlenceli olabileceğini biliyorsunuz. Parlak ve güneşli doğaları nedeniyle, sarı bu işareti seçecek renktir. Hayes, "Renkli kişilikler olarak gökkuşağı, bu renk onlara parlaklık ile çok daha fazla gelişebilir" dedi. Zaten nereye gidersek pozitifliği dağıtıyorlar ve görsel olarak sarı renkte yayılabilirler. Buna ek olarak, bu dışa dönük panel bu rengin "enerji artışını" alır.

4- Aslan Burcu

Aslan Burcu için Renkler ise Sarı renk olmalıdır.

İkiz işaretleri, güneşli trendleri sarı olarak sunan tek kişi değildir. "Rengin kendisi kabarcık, sosyal ve sıcak" olduğundan, bu renk aslanların kendilerini daha iyi ifade etmesine yardımcı olabilir.

Berry de aynı fikre sahiptir, çünkü "Sarı güneş ışığına (aslanın önde gelen gezegenine) karşılık gelen mutlu bir renktir ve yaşamın nitelikleri."

 

5- Başak Burcu

Başak Burcu Gri renk tercihi olmalı.

Başaklar oldukça yoğun olabilir ve bazen etraflarındaki insanları korkutabilir. Ancak Berry, gri veya gümüş giymenin onları sakinleştirebileceğini söylüyor. Neden? Gray, hayatlarına "denge getirebilir", bu da özellikle "çok fazla uyaranla bombardımana tutulurlarsa" yardımcı olur. Başak'ı hayatınıza gri eşofman altı veya gümüş bir takım elbise alarak onları sakinleştirin ve etraflarındaki herkesi biraz daha rahat ettirin.
 

6- Terazi Burcu

Terazi Burcu Pembe Renk giyinmeli
Teraziler denge için çaba gösterir ve her durumda rahat hissetmek için uzun süre çaba gösterir. Bu nedenle, Teraziler için en iyi renk sessiz, yumuşak pembedir. Hayes, bu gölgenin "fiziksel olarak çekici görünmelerini" sağladığını ve "daha kendinden emin ve sakin hissetmelerine" yardımcı olduğunu açıklıyor.

Berry, pembenin Teraziler için en iyisi olduğunu kabul ediyor, çünkü "sevgiyi, neşeyi, saflığı, mutluluğu, romantizmi sembolize ediyor ve ilişkilere sakinleştirici ve huzur getiriyor." Teraziler kolayca aşık olma konusunda bir üne sahip olduklarından, romantik bir renk bu açık, sevgi dolu burç için mükemmeldir.
 

7- Akrep Burcu

Akrep Burcu Siyah renk giyinmelidir.

Bir Akrep biliyorsanız, bu yoğun burç için en iyi rengin siyah olmasına şaşırmayacaksınız. Hayes, "Karanlığa ve sırlara olan tutkularından dolayı, Akrep'in renginin siyah olması hiç akıllıca değil" diyor. Siyah giymek kendilerini rahat hissetmelerini sağlar çünkü biraz gizemi korumalarını sağlar. "Otantik benliklerine daha bağlı hissetmelerine yardımcı olduğunu" da ekliyor.

Bir Akrep burcuysanız ve gardırobunuz söz konusu olduğunda tonları karıştırmak istiyorsanız, Berry kırmızı ve siyahın bir karışımı olan bordo'yu önerir. "Bu iki rengin kombinasyonunu giymek, siyahın derin bilincini kırmızının etkisiyle getiriyor ve hayata bir kıvılcım katıyor" diye açıklıyor.
 

8- Yay Burcu

Yay Burcu Açık Mavi Elbise renk giyinmeli

Yay burcunun farklı bir bakış açısı bulmasına yardımcı olmak istiyorsanız, mor giymelerini tavsiye edin. Hayes, muhteşem gölgenin "aynı zamanda kendileri ve dünya hakkında belirli vahiylere ulaşmalarına yol açabileceğini ve hayatlarıyla ilgili bir şeyler yapmalarını isteyebileceğini" açıklıyor. Yaylar için bir güç gölgesi olarak bilinir ve ColorsExplained'e göre onlara şans getirdiği söylenir.
 

9- Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Koyu Mavi Elbise giysilerini giymeleri gerekiyor Oğlak burcuna göre.

Oğlaklar ciddi, iş fikirli insanlardır, bu yüzden ne kadar profesyonel olduklarını gösteren renklere ihtiyaçları vardır. Hayes, koyu maviyi tavsiye ediyor çünkü "saçmalık" değil ve "işi yapma yeteneklerine daha fazla güvenmelerine" yardımcı olacak.
 

10- Kova Burcu

Kova Burcu Sarı Mavi Elbiseler Giymeleri lazım.

Kova şaşırtıcı olmayan bir şekilde suda gelişir. Hayes, bu rengi "sadece daha rahat hissetmelerine değil, aynı zamanda durumlarından bağımsız olarak sakin ve toplanmış" hissetmelerine yardımcı olarak tanımlıyor. Mavinin tonları, etraflarındaki insanları olumlu hisleriyle de rahatlatabilir. Hayes, "Bu sadece onlara sıkıntılarında yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bu kalabalık dünyada öne çıkmalarını sağlayacak" diye onaylıyor.

Berry, turkuazın Kova'nın "başkalarına ve onların nedenlerine hareketi ve bağlantıyı teşvik etmesine" yardımcı olduğunu düşünüyor. Kovalar, sosyal nedenleri derinden önemseyen ve genellikle başkalarına ilham vermek isteyen büyük düşünürlerdir ve aqua bu mesajlara yardımcı olabilir.
 

11- Balık Burcu

Balık Burcu Yeşil, Mavi, Giri elbise ve ayakkabı giysiler
Bu su işareti okyanus mavisinde en iyi işini yapar. Hayes, bu gölgenin "yeşil, mavi ve griyi mümkün olan en hoş şekilde birleştirdiğini" söylüyor. Su giymek bu hayal kurma işaretini ortalayacak ve rahatlamalarını sağlayacaktır.

 

Kanser

Kanser için Mavi renkleri tercih ediniz.

Kanserler eyaleti sever. Hayes, bu homebodies'in nihai zodyak ev hanımlarına sahip kadınlar olarak bilindiğini söylüyor, bu yüzden "yatıştırıcı yünleri her zaman mavi renkte güçlendiriliyor". Bu yatıştırıcı renk, rahat hissetmelerine ve sevdiklerini rahatlatmalarına yardımcı olacaktır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum