Camdaki kız final izle - Camdaki Kız 47. bölüm izle finali oldu

Camdaki kız final izle - Camdaki Kız 47. bölüm izle final oldu. Camdaki kız dizisinde yeni gelişmeleri bu Camdaki kız son bölüm finaline yansıttılar. Camdaki kız 47. bölüm finali izlemek için sayfamızın alt kısmında okuya bilirsiniz. Camdaki Kız 47. bölüm de finalde neler oldu?

17 Haziran 2022 - 13:50 - Güncelleme: 17 Haziran 2022 - 13:54

Camdaki kız final izle

Camdaki kız final izle
Camdaki Kız 47. bölüm izle de yeni final oldu. Sevilen bu dizi yeni bölümünü 16.06.2022 Tarihinde Akşam Saat : 20:00 da tv ekranlarında yayınlandı. Merakla beklenen Camdaki kız Camdaki Kız 47. bölüm ilk finalinde finale damka koydu. 
 

 

Camdaki Kız 47. bölüm izle Finalde neler oldu?

Camdaki Kız 47. bölüm izle Finalde neler oldu?

Camdaki Kız dizisinin 47. bölümünün sezon finalinde Nalan, Sedat'ın ihanetinin ardından Hayri'yi öper. Camdaki Kız 16 Haziran Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitesinde Kanal D'de! Camdaki Kız yeni bölümü ile 47. bölümü ile ekrana geldi. Camdaki Kız 47. bölüm full izle! Camdaki Kız sezon finalinde neler oldu? Camdaki Kız'ın son bölümünde Muzo ve Pera'nın düğün günü ortalık karıştı!

Canan'nın hamile olduğunu öğrenen Nalan onunla yüzleşmeye gider. Kendisine söylenen yalanlara dayanamayan Nalan, Canan ile yüzleşmek için konağa getirir. Canan'nın Sedat'a hamile olduğunu bilen herkes bunu sonuna kadar inkar eder. Nalan artık Sedat ile Canan arasındaki ilişkinin devam ettiğinden ve Canan'nın Sedat'tan bir bebek beklediğinden emindir. Ancak Nalan'ın tüm ısrarları karşısında herkes durumu inkar eder. Nalan dayanamaz ve konağı yükseltir. Canan, Hayri ile Nalan arasında büyük bir enerji olduğunun farkındadır. Köşkte geçen gergin bir gecenin ardından Canan'yı evinde bırakan Hayri, farkında olmadan büyük bir itiraf duyar.

Köroğlu ailesinin sahte mutluluğuna artık inanmadığını gösteren Nalan, Billur'u görünce başı belaya girer. Bu sırada çok içki içen Nalan sarhoş olur. Etrafındaki herkesin sahte bir mutluluk içinde olduğuna artık inanmayan zavallı kadın, düşündüklerini paylaşmaktan çekinmiyor. Muzo ve Pera'nın düğününe davetsiz katılan Canan, başına geleceklerden habersiz Feride ile konuşmaya devam eder. Bu sırada Alp'in gelişi herkesi şok eder. Canan'nın Sedat'a hamile olduğunu öğrenen Alp, Sedat'ı kışkırtacak sözler söyler. Canan ve Selen, Alp'i Sedat'tan kurtarmaya çalışır. Nalan ve Hayri de kendilerini beklenmedik bir durumun içinde bulurlar. Nalan duygularını tüm şeffaflığıyla Hayri'ye anlatır ve bulduğu cesaretle Hayri'ye sarılır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum