Camdaki kız yeni sezon ne zaman başlıyor, Camdaki kız hangi kanalda çıkacak?

Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlıyor, Camdaki Kız hangi kanalda çıkacak gibi başlıklarla googlede en çok aranan diziler olarak bizler bu soruya cevap verdik.

Camdaki kız yeni sezon ne zaman başlıyor, Camdaki kız hangi kanalda çıkacak?
21 Eylül 2022 - 22:46 - Güncelleme: 21 Eylül 2022 - 22:51
Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlıyor: Camdaki kız yeni bölümü bu sezon kanal D ekranlarında gösterime başlayacak. Dizinin yönetmeni Nadim Güç daha detaylı bir bilgi vermesini bekliyoruz..

Camdaki Kız hangi kanalda çıkacak

Camdaki Kız Kanal D ekranlarında çıkacak. Sİz değerli hayranlarına en kısa zamanda bu sezon yeni bölümü yayınlanacak. Camdaki Kız Dizisi her geçen gün çok sayıda izleyici kitlesine ulaştı.

Camdaki kız ne zaman başlıyor

Gülseren Budaıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesine dayanan Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik'in canlandırdığı Camdaki Kız'da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun yazdığı dizinin yönetmenliğini Nadim Güç üstleniyor.
En Son yayınlanan bölümü : 

Camdaki Kız 48. Bölüm izle

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum