Demet Şener'den estetik itirafı! "İhtiyaç duydum" bu estetiğe

Demet Şener'den estetik itirafı! "İhtiyaç duydum" Sosyal medya hesabından eski bir fotoğrafını paylaşan eski model Demet Şener, takipçilerinden gelen yorumlar karşısında sessiz kalmadı. Bir takipçisine verdiği yanıt sosyal medyada gündem olurken, diğer takipçileri tarafından "Haklı" yorumlarına tutuldu.

Demet Şener'den estetik itirafı! "İhtiyaç duydum" bu estetiğe
09 Temmuz 2022 - 00:49 - Güncelleme: 09 Temmuz 2022 - 01:50
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan eski güzel ve manken Demet Şener, estetikle ilgili bir itirafta bulundu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından gençliğinden eski bir fotoğraf paylaştı. Takipçisinin yorumu onu kızdırınca estetik itirafı da elinden kaçtı.
 

"DERGİ ÇEKİM ÇERÇEVESİ"


DERGİ ÇEKİM ÇERÇEVESİ

Demet Şener, bu siyah beyaz fotoğrafın açıklamasında, "O zamanlar ince kaşlarım çok modaydı... Kısa saçlarım, üzerime oturan dikenli tel dövmem... (2001'de sildim) ) Gençlik, düşünmeden yapılan şeydir... Kalsaydı öyle olurdu bugün kafamda çılgın fikirler... Bu dövmeyi daha büyüğüyle değiştirin... 19-20 yaşlarında herhalde, bir dergiden bir resim. "Notu düşürdü.

 

"BU YAŞLARI DAHA ÇOK SEVDİM"
Şener yaptığı açıklamada, "Gençlik güzel ama ben yaşımı daha çok seviyorum. Ne istediğini bilen, kendini tam olarak anlayan olgun bir kadın... Şimdi bu yaşına kadar bir kızım ve biraz daha küçük bir oğlum var. hayattaki en büyük şansım... Tanrıya şükür." devam etti.

 

"ESTETİK BİR SEÇİM"
Bir takipçisi, "Yıllar önce güzellik yarışmasını kazandığında 'Allah ne güzel insan yaratmış' dedik. Estetiğe gerek yoktu." Sessizliğini bozan Şener, "Bunu yapma ihtiyacı hissettim. Ayrıca bu tür medikal estetik dokunuşlar bir zorunluluktan çok bir tercih" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum