Dilan Çıtak kimdir? İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak kaç yaşında aslen nereli

Dilan Çıtak kimdir? İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak kaç yaşında ve nereli, Geçtiğimiz günlerde nişanlanan İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın özel hayatı internette merak konusu oldu. Nişanlandıktan sonra hayatı merak edilen Dilan Çıtak kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın soyadı neden aynı değil? İşte Dilan Çıtak hakkında merak edilen tüm sorular:

Dilan Çıtak kimdir? İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak kaç yaşında aslen nereli
27 Haziran 2022 - 01:03 - Güncelleme: 28 Haziran 2022 - 01:11
Uzun süredir birlikte olduğu şarkıcı Levent Dörter ile nişanlı olan Dilan Çıtak kimdir? merak konusu oldu. Babası İbrahim Tatlıses ile bir süredir sorun yaşayan ve bu sorunu çözen Dilan Çıtak, evlilik yolunda ilk adımı attı. Usta sanatçı İbrahim Tatlıses ile nişanlanmasıyla dikkat çeken Dilan Çıtak'ın farklı soyadı ve hayatı birçok kişi tarafından araştırılıyor. İşte Dilan Çıtak'ın hayatı...
 

DİLAN ÇITAK KİMDİR?

DİLAN ÇITAK KİMDİR?

İbrahim Tatlıses'in şarkılarını seslendiren Dilan Çıtak, zaman zaman babasının programında yer almayı da ihmal etmiyor. Kısa süre önce nişanlanan ünlü isim, gür sesiyle babasına benzetiliyor. Dilan Çıtak, 2 Aralık 1989'da İstanbul'da doğdu. 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü'nde yarı burslu okumaya başladı. Şan ile başlayan eğitimine piyano ve keman dersleri ile devam etti. 2 yıl keman, 4 yıl piyano çaldı, kemanı bırakıp piyano çalmaya devam etti. Okul yıllarında müzikallere ve korolara katıldı. Caz orkestralarında solist olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Pera tiyatrosunda 2 yıl tiyatro eğitimi aldı.

 

DİLAN ÇITAK'IN ANNESİ KİMDİR?

DİLAN ÇITAK'IN ANNESİ KİMDİR?

Dilan Çıtak'ın annesi, İbrahim Tatlıses ile 90'lı yıllarda kısa süreli bir ilişkisi olan Işıl Çıtak'tır.
 

DİLAN ÇITAK'IN SOY ADI NEDEN ÇITAK OLDU?

DİLAN ÇITAK'IN SOY ADI NEDEN ÇITAK OLDU?

Uzun bir aradan sonra ortaya çıkan İbrahim Tatlıses'in çocuklarından biridir. Bu süreçte yaşanan olaylardan dolayı usta sanatçının soyadını almamıştır.


İşte Dilan Çıtak'ın kendisini yetiştiren babası ve babası İbrahim Tatlıses'ten öğrenme hikayesini paylaştığı röportajı:

İbrahim Tatlıses'in kızı olduğunuzu artık herkes biliyor. Neden hep soyadını almak istedin? Senin için "Onu yetiştiren babasını inkar ediyor" diyenler var...

İbrahim ve babam 1.5 yıl önce çıkmaya başladılar. Beni büyüten babam Cem Çıtak'ı kaybettim. Onun yeri benim için her zaman özeldir. Evet, haberlerde "babalığı reddetmek" gibi bir şey yazmışlar ama doğru değiller. Beni büyüten babamı asla reddetmem. O her zaman kalbimin en değerli köşesindedir. Bu sadece yasal bir süreç. Adımın "Dilan Çıtak Tatlıses" olmasını istiyorum. Bunun için dava açtım. Çünkü vicdanen Çıtak soyadını hayatımdan çıkaramıyorum.


Bu bilgiler sizler için yararlı olduysa eğer lütfen yotum yazmayı unutmayınız.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum