Astrologlara göre en kararsız burç hangisidir

Astrologlara göre en kararsız burç hangisidir?, En çok hangi burçlarda bunlar görünür, neden böyle burçlar bunun hakkında sizler için genel bir araştırma yaptık ve sonuçları aşağıdaki makalemizde yer almaktadır. Hemen göz atabilirsiniz.

Astrologlara göre en kararsız burç hangisidir
10 Mayıs 2022 - 23:46 - Güncelleme: 12 Mayıs 2022 - 19:08

"En kararsız burç hangisidir" bu başlığımızda sizlere en iyi bir şekilde burçlar hakkında bilgileri sunacağız yazmış olduğumuz makalemizde sizlerinde büyük katkılarınızı bekleriz örnek; Yorum yazarak ve Paylaşarak ilginiz için teşekkürler... Umarım, en kararsız burç hangisidir sizlere yararlı bir olmuştur.

Hepimiz hem küçük hem de büyük kararsızlık anlarıyla karşı karşıyayız: romantik olarak kiminle ilgileneceğimiz, akşam yemeği için hangi restorandan sipariş vereceğimiz, nereye taşınacağımız. Ancak bazı insanlar için seçim yapmak yepyeni bir anlam kazanır. Bu insanlar kendilerini her şeyin üstesinden gelirken bulurlar - çoğu zaman bir seçim yaparak, değiştirirken ve sonra tekrar geri dönerler. İlginçtir ki, bunun astrolojik bir açıklaması olabilir. Orta derecede arzulu yıkanmışlardan ciddi şekilde huzursuz olanlara kadar en kararsız altı zodyak işaretini keşfetmek için okumaya devam edin.


En kararsız burç hangisidir

6 - Koç Burcu

Koç, eylem gezegeni Mars tarafından yönetilir. Bu nedenle, her zaman bir karar vermeye hazırdırlar - dün olduğu gibi. Ancak, bazen bu ateş işareti, aceleyle yaptıkları tüm taahhütlerin ağırlığı altında boğulur. "Hızlı bir şekilde karar verecekler ve inatçı Marslı doğaları buna bağlı kalacakları anlamına geliyor" diyor ünlü psişik ve astrolog Inbaal Honigman. Bu, kişi yapacağını söylediği şeyleri yapamayacağını veya aslında yapmak istemediğini fark edene kadar devam edecektir. Buna karşılık, taahhütlerinin hiçbiri uzun sürmez. Honigman, "[Bu], süper kararlı olduklarını düşünmelerine rağmen, çok kararsız oldukları görüntüsünü veriyor" diyor. Elbette, Koç arkadaşınız akşam yemeğine hemen 7 p.m. evet diyebilir – ancak 6 p.m. etrafta döndüğünde, geri çekilirse şok olmayın. Muhtemelen 5 p.m. resim dersi ve 9 p.m. kokteyl saatini de kabul ettikleri için.
 

5 - Başak Burcu

Başak burcu en pratik ve güvenilir burçlardan biridir – tipik olarak kararsızlık gibi özelliklerle ilişkili değildir. Bununla birlikte, ilişki astroloğu Anna Kovac, tüm gerçekleri gözden geçirmek isteme eğilimlerinin yollarını seçmelerini yavaşlatabileceğini belirtiyor. "En iyi eylem planına karar vermek için hızlı olmak yerine, her olasılığı analiz edene ve her seçeneği değerlendirene kadar programlar, elektronik tablolar, listeler ve akış şemaları yapacaklar" diyor. "Büyük seçimleri araştırmaları, daha sonra aşırı analiz etmeleri ve fazla düşünmeleri muhtemeldir." Neyse ki, bu Başaklar için nereden kahve alacağını veya TV'de ne izleyeceğini seçmek gibi günlük konularda bir sorun değil. Kovach, "Ancak iş değiştirmek veya kalacak yeni bir yer seçmek gibi büyük seçimler söz konusu olduğunda, Başak burcu takıntılı bir şekilde analiz edecek ve her seçenek üzerinde kendilerini strese sokacaktır" diyor. Başak arkadaşınızın strese girdiğini görürseniz, onlara artıları ve eksileri listesinde gezinin (söz veriyoruz, zaten bir tane yaptılar.)

 kararsız burç

4 - Yay Burcu

Yay burcu arkadaşınız muhtemelen her zaman Japonya'ya, sonra Monako'ya, sonra İsviçre Alpleri'ne vb. Uçuyor. Bu maceracı ruh, bu kadar büyüleyici olmalarının nedenidir, ancak aynı zamanda herhangi bir yerde veya herhangi bir kişiyle kök salmalarını zorlaştırabilir. Honigman, "Bir Yay burcu, yerleşme veya büyük bir miras bırakma arzusunu asla hissetmez" diyor. "Sadece burada ve şimdi ile ilgileniyorlar ve bu yüzden eğitimsiz göze kararsız görünüyorlar." Yine de aldanmayın: Bu işaret, ihtiyaç duyduklarında bir seçim yapmaktan mutluluk duyar. Sonuçta, tüm bu uçak biletlerinin nasıl rezerve edildiğini düşünüyorsunuz?
 

3 - Balık Burcu

Bolluk gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen Balık, günlük olarak kendilerine sunulan tüm seçenekler tarafından kolayca boğulabilir. Honigman, "Balık, zıt yönlerde yüzen iki balıkla temsil ediliyor ve bu nedenle Balık, eşit ve aynı zamanda, yaratıcı ve aynı zamanda kurumsal bir kariyere sahip olmak ya da şehir merkezinde ve kırsal kesimde yaşamak istiyor" diyor. Hızlı bir seçim yapmaları için onlara ihtiyacınız varsa, sağlam olmanız gerekir. Ne yazık ki, kendi cihazlarına bırakılırsa sonsuza dek eğecekler ve sarılacaklar. Honigman, "Geceleri evde kalacaklar, partiye nereye gitmek istediklerine karar veremeyecekler ve aç kalacaklar ve tostta fasulyeye razı olacaklar çünkü belirli bir yemek siparişine bağlı kalamayacaklar" diyor. Nazik bir dürtme çok takdir edilecektir.

 

2 - Terazi Burcu

Teraziler, zodyağın en yakışıklı işaretlerinden biridir, yabancılarla hızlı bağlantılar kurabilir ve geceyi bir tepsi cips ve guyak üzerinde sohbet etmeye isteklidir. Aynı zamanda son derece diplomatiktirler, bir durumun her iki tarafını da görme ve herkesle empati kurma yeteneklerinden kaynaklanan bir özelliktir. Kovach, "Terazilerin işareti sürekli olarak her kararın artılarını ve eksilerini tartıyor" diyor. "Birden fazla perspektif görebilirler ve bir fikri tek doğru fikir olarak öne sürmekte zorlanırlar." Bu onları bir tefekkür yoluna götürebilir veya uzlaşma sağlayan bir çözüm bulmaya çalışabilir. Ancak, Libra başkalarına haksızlık edildiğine inanırsa, hızlı davranacaklardır. Kovach, "Adaletsizlik meseleleri ortaya çıktığında, Terazi halkı dalmaya başlayacak ve en adil ve doğru görünen şeyi yapmaya karar verecek" diyor.
 

1 - İkizler Burcu

Farklı yönlere bakan iki yüzle temsil edilen İkizler burçları, en kararsız burçlar listemizin en üstüne iner. "İkizlerin işareti dualite ile temsil edilir," diyor Honigman. "İki fikirleri, iki planları ve genellikle her zaman iki ortakları var." Ne yazık ki, bu onları sabitlemeyi zorlaştırabilir - çünkü genellikle bir karar vermek için son dakikaya kadar beklerler, sadece o anda en iyi sesi seçeceklerdir. (Ve evet, bir arkadaşınız onlara daha iyi ses çıkaran bir seçenek sunarsa doğum günü partinizi atlayabilirler.)

Bununla birlikte, bazı ünlü İkizler, bu özelliğin kendi lehlerine çalışmasını sağlamıştır. Honigman, "Olgunluğa, dürüstlüğe ve sorumluluğa değer veren bir kültürde, İkizler burcu gelişemeyebilir" diyor. "Ancak, müzisyenler, galeri küratörleri, iç mimarlar ve mucitler olarak, iyi iş çıkaracaklar çünkü yeni şeyler denemeye devam edecekler ve yenilik yapmayı asla bırakmayacaklar."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum