Astrologlara Göre En Tartışmacı Burç Hangisidir?

Astrologlara Göre En Tartışmacı Burç Hangisidir? hangi burçlar bunları yapıyor neden tartışmacı bu burçlar tüm gerekli olan bilgiyi sayfamızda bilgilendiriyoruz.

Astrologlara Göre En Tartışmacı Burç Hangisidir?
10 Mayıs 2022 - 00:04 - Güncelleme: 12 Mayıs 2022 - 19:06

 En Tartışmacı Burç Hangisidir?


Zaman zaman aynı fikirde olmamak veya hatta tartışmak doğaldır, ancak hiçbir durumda soğukkanlılıklarını koruyamayan bazı insanlar vardır. İster bir otorite figürüyle durmadan tartışmak olsun, ister bir arkadaşıyla hiç bitmeyen kavgalar yaşamak olsun, bazı bireyler bunu her zaman bir sonraki seviyeye taşır. Yıldızlarda yazılmasının bir nedeni olabilir: Astroloji, bazı burçların diğerlerinden daha savaşçı olduğunu söyler. Biraz tatsız olandan sürekli kavga etmeye kadar en tartışmacı altı burcu keşfetmek için okumaya devam edin.

En Tartışmacı Burç Hangisidir?

6 - Terazi Burcu

Terazi, tartışırken şeytanın avukatını oynamayı sever çünkü doğru ve yanlış ikiliğine iyi uyum sağlamışlardır. "Teraziler sadece eğlenmek için tartışabilirler ve size karşıt bir bakış açısıyla meydan okuma fırsatının tadını çıkarırlar" diyor astrolog ve tarot okuyucusu Ryan Marquardt. "Bu onlar için sakin bir spor." Ama sonunda, Terazi arabuluculuk ve uzlaşmanın işaretidir, bu yüzden genellikle sizinle aynı sayfada olmanın bir yolunu bulurlar. Sonunda, denge yeniden sağlanacaktır.

 

5 - Başak Burcu

Başaklar, en küçük şeyler hakkında sürekli olarak uçabilir ve hiçbir ayrıntıyı çevrilmemiş bırakmaz. Bir Başak burcu ile tartışmak bir ton zaman alabilir. Seslerini yükseltme veya agresif bir tona sahip olma eğiliminde değillerdir, ancak ayrıntılı noktalarla bir tartışmayı uzatmayı severler. Marquardt, "Bir Başak burcu ile bir tartışmaya girerseniz, muhtemelen bu tartışmayı kendileriyle tekrar tekrar yapmış olurlar, bu yüzden silahlı olacaklar ve yapmak istediğiniz herhangi bir noktayla savaşmaya hazır olacaklardır" diye açıklıyor Marquardt.

Astrolog ve Nuit Astrology'nin kurucusu Jill Loftis, "Başakların işlerin nasıl yapılması gerektiği konusunda çok özel fikirleri var ve çizginin dışında olduğunuzda veya beklentilerini karşılamadığınızda size haber vermekten korkmuyorlar" diye ekliyor.
 

4 - İkizler Burcu

Hiç kimse bir İkizler gibi ikna edemez veya kelime ustası olamaz. Başak gibi, İkizler de Merkür tarafından yönetilir, ancak Başak'ın aksine, İkizler nadiren madde, gerçekler ve kaynaklarla konuşmaya hazırdır. Sonuçta, önemli değil "çünkü İkizler burcu, sihirli bir şekilde zihinlerinde saklanan tüm işe yaramaz bilgiler sayesinde, noktaları yerinde birleştirme konusunda esrarengiz bir yeteneğe sahip" diyor Marquardt.

Loftis, İkizler burcunun her zaman kendileriyle tartıştığını, bunun da bazen başkalarıyla olan etkileşimlerine yansıdığını belirtiyor. "Bir İkizler burcu sadece bir noktaya değinmek veya konuşmayı sürdürmek için sizinle tartışabilir" diye açıklıyor. Bu işaret sürekli olarak ilgisiz görünen ama bir şekilde önemli hale gelen yeni bakış açıları getirecektir.


Kısacası, "İkizler burcu, rakibini zekâ savaşında nasıl atacağını biliyor" diyor.

En Tartışmacı Burçlar arasında ki kavgası

3 - Koç Burcu

Koç, bir tartışma yaşadıklarında son derece tutkuludur. Kaybetmeyi iyi idare etmezler ve genellikle konuşmaya atılacak yeni konular bulmakta hızlıdırlar ve diğer kişiyi ayak parmaklarının üzerinde durmaya zorlarlar. Marquardt, "Savaş gezegeni Mars tarafından yönetilen Koç, sizinle tartıştıklarında size kırık camların üzerinde yürüme hissi veriyor" diyor. "Yüzde 100 haklı olsanız bile, argümanın tarafınızı nasıl sunduğunuza dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz - aksi takdirde, onları saatli bir bomba gibi kolayca patlatabilir."
Bir kavga sırasında çocukça davranabildikleri için, Koç'a ayak uydurmak yorucu olabilir. Hücumda kalmanın neredeyse imkansız olduğu kadar güç ve canlılığa sahipler. Güçlü bir savunma, Koç ile bir tartışma için tek çözümdür.
 

2 - Kova Burcu

Marquardt, Kova'nın sabit bir hava burcu olduğunu, yani "beyaz bir mafsal tutuşu ile belirli görüşlere ve bakış açılarına tutunabileceklerini" söylüyor. En yaşlı hava burcu olan Kova, iletişimsel deneyimlerle doludur ve bir argümanda, zekâ ve akılla dolu jilet keskinliğinde bir dil olarak ortaya çıkabilir. Marquardt, "Onlarla tartışmak asla eğlenceli değil, çünkü fikirlerini desteklemek için bilim ve gerçeklerle hazır olacaklar ve kendi fikrinizi doğrulamak için çok fazla kanıta sahip olmadığınız için sizi kızartacaklar" diyor. Peki, onları nasıl kazanırsınız? Empati göstermelisin. Onlara karşı bir şansa sahip olmanın tek yolu budur.

 

1 - Yay Burcu

Yay bilgeliğin işaretidir, ancak bu enerji tartışmalarda bir orman yangını gibi kontrolden çıkabilir. Marquardt, "Yay değişken bir burç olsa da, bu da değişebilir oldukları anlamına gelir, bakış açıları temellendirilmiş gerçekler ve öğrenmeler yoluyla değil, yaşam deneyimleri aracılığıyla şekillenir" diyor. Bu gerçeği yaşadıkları için, bakış açılarının içgüdüsel ve onlar için inanılmaz derecede gerçek olduğuna dair bir inançla sağlam dururlar. "Tartıştığınız bir şey hakkında gerçeklere, bilime veya akademik bir geçmişiniz olsa bile, çelişkili bir durum yaşamış olmaları Yay için önemli olmayacaktır" diye ekliyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum