Ezgi Mola'nın takıntılı hayranı başına bela oldu! Tehditler hakaretler savurdu...

Ezgi Mola'nın takıntılı hayranı başına bela oldu! Hayranı ona, Tehditler hakaretler savurdu... işte o haberler ilgili açıklamaları sayfamızda yer verdik.

Ezgi Mola'nın takıntılı hayranı başına bela oldu! Tehditler hakaretler savurdu...
12 Mayıs 2022 - 14:07 - Güncelleme: 12 Mayıs 2022 - 18:35
Geçmişte bir reklam Filiminde rol oynayan Ezgi Mola, onunla oynayan bir figürle kafaya girdi. Mola, yardımcı oyuncu Kemal Kahraman'a sürekli taciz mesajlarına takıntılı olan mola, savcının ofisinde mola verdi.

Ezgi Mola'nın takıntılı hayranı

2015 yılında, ticari bir filme katılan Ezgi Mola, reklamcılığın toplantıdan sonra birkaç oyuncu ile olduğunu öğrendi. Farklı yerlerdeki diğer reklam kişiliklerinden biri olan Kemal Kahraman, 20 Aralık 2020'de Beşiktaş'taki Ezgi Mola'yı takip etmeye başladı.

Durumu kısa sürede fark eden Ezgi Mola, olay yerinden uzakta, "Seninle konuşmam gerekiyor, seni görmem gerekiyor" dedi.

 Ezgi Mola

Sabah gazetesinden gelen haberlere göre; Bir süre sonra Ezgi MOLA cep telefonunda cevaplanmamış çağrılar almaya başladı.

Ezgi Mola Cep Telefonu

Mesajlar ve taciz tehditleri dediğimizde, ünlü oyuncu hemen suçlamaya devam eder. Ölüm tehditlerini kontrol ettikten sonra, dava, suçlamanın suçlanmasının Kahraman için 7 yıl hapis cezasına çarptırıldıktan sonra açıldı. Mahkeme ayrıca Korumayı Ezgi Mola'ya atfetti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum