Gizli Saklı dizi oyuncuları ve konusu nedir? Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor? Gizli saklı dizisi izle

Gizli Saklı dizi oyuncuları ve konusu nedir? Bu Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor? yeni dizi izle, yeni bölüm fox tv ekranlarında izleyebilirsiniz.

Gizli Saklı dizi oyuncuları ve konusu nedir? Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor? Gizli saklı dizisi izle
17 Haziran 2022 - 11:22 - Güncelleme: 17 Haziran 2022 - 11:25
“Gizli Saklı” kış ayları dizisinin yaz aylarında bittiği ve yeni dizilerin geldiği sezonda yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. Şahin Altuğ'un dizinin yönetmen koltuğunda ve senaristliğinde oturduğu proje, FOX TV ekranlarında sevenleriyle buluşmak için geri sayım yapıyor.
 

GİZLİ SAKLI KONUSU NEDİR?

GİZLİ SAKLI KONUSU NEDİR?

Sinem Ünsal'ın canlandırdığı Naz karakteri, yeni bir polis akademisi mezunudur ve koruyucu bir anneye sahip olan annesi ve amcası ile aynı evde yaşamaya devam etmektedir. Tarık Kosuoğlu'nu oynayan Tardu Flordun ise mafya babasını kovalayan polis Naz ve çılgın polis Pamir'i gizli bir görev için birlikte kullanmaya karar verir. Pamir ve Naz evli bir çift gibi davranacak ve bilgi alacaklardır. Mafya patronunun evinin hemen önüne yerleştirilecek olan çift, mafya babası Tarık Koşuoğlu'nu yakalayıp polise teslim edecek. Ancak hedefe giden yolda birçok çarpma ve sorun olacaktır.

 

GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLMİŞTİR?

GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLMİŞTİR?

Ekranlarının merakla beklenen dizisi Secret Hidden İstanbul'da; Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp ve Üsküdar gibi farklı bölgelerde şutör olarak hayatına devam etmektedir.
 

GİZLİ SAKLI OYUNCULAR KİMDİR?

Oyuncu kadrosunda; Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum