Göbek gizlemenin yolları? Zayıf gösteren kıyafet hileleri Nelerdir?

Göbek gizlemenin yolları? Nelerdir?, Zayıf gösteren kıyafet hileleri nelerdir? Bol Gevşek gömlekler ve tişörtler hakkında bilgiler ve Mini elbiseler, Koyu renkler gibi konular hakkında tüm bilgileri aktarıyoruz bu sayfamızda.

Göbek gizlemenin yolları? Zayıf gösteren kıyafet hileleri Nelerdir?
09 Mayıs 2022 - 20:34 - Güncelleme: 12 Mayıs 2022 - 19:27

Göbek gizlemenin yolları? Nelerdir?


"Karın bölgesindeki fazlalıklarınızı doğru parçalarla gizlemenin çok basit ama etkili yollarından bahsediyoruz sizinle!"

Göbek gizlemenin yolları?

Bol Gevşek gömlekler ve tişörtler

Bacaklarınız karnınızdan daha zayıfsa, dikkatleri kalçalarınıza çekebilirsiniz. Bunu yapmanın en kolay yolu skinny jean pantolon ve bol t-shirt seçmektir. Ayrıca, tişörtlerin düz renk olduğundan emin olun.


Bol t-shirtlerin yanı sıra erkek arkadaş gömlekleri de göbek deliğini gizlemenin en etkili yollarından biridir.
 

Mini elbiseler

Bol mini elbiseler seçin. Bu parçalar ayrıca bacaklarınıza dikkat ederek karın bölgenizdeki fazlalığı gizlemenize yardımcı olacaktır.
 

Klişe ama gerçek: Dikey çizgiler

Ayrıca dikey çizgilerin kişiyi olduğundan daha ince ve uzun gösterdiğini unutmayın. Dikey çizgiler ayrıca karnınızı kamufle etmenize yardımcı olur.

Ayrıntılardan kaçının

Kemerli parçalardan uzak durun. Yine karın ve bel kısmı desenli kıyafetleri tercih etmeyin. Bu alanda dikkat çeken kemer, desen gibi detaylar tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Bu sebeple karnınızı kamufle etmek oldukça zor olacaktır.
 

Koyu renkler

Evet, koyu renkler her zaman fazlalığı gizlemeye yardımcı olur. Ancak siyah giymek de sizi oldukça sıkıcı gösterir. Üstte koyu renkli parçalar, altta renkler kullanın.

Rengarenk etekler, pantolonlar, ayakkabılar seçebilir ve koyu renk kıyafetlerinize bol takılarla hayat verebilirsiniz.

Asla Düşük Belden

Düşük bel modası geri döndü. Ama siz olun, karın bölgenizde fazlalık varsa bu modadan uzak durun.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum