Emrah: SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

SEO Analiz Yarışması Adı verilen bu yarışmada belirlenen kelime "Seo Analiz Google Sıralama Yarışması" olacak. Yarışmada kazanan yarışmacıya ödüller verilecek, Yarışma 15 Mart 2022'de sonuçlanacak bilginize.

Emrah: SEO Analiz Google Sıralama Yarışması
19 Mart 2022 - 01:54 - Güncelleme: 19 Mart 2022 - 01:55

İçindekiler;

SEO Yarışması Nedir


Öncelikle şundan bahsedeyim, SEO Yarışması aslında hırs etmek değil gerçekten gönülden emek vermekdir. SEO bir işyerini işletmek gibidir. Örnek vermek gerekirse ne kadar çok ürün varsa o kadar çok müşteri olur derler, bizimde yapmamız gereken şeyde yeniden güzel SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Hakkından yep yeni içerikler üretmek. Bir başkasının uşağı olacağına kendi uşağın ol derler :) SEO Yarışması olan siteyi her zaman yeni içeriklerle beslemek ve güncellemek gerekir.

SEO Yarışması

 

Seo Analiz

SEO'da Öncelik olarak Başlangıç noktanızın tam nerede olduğunu bilmeniz için ve de ihtiyacınız olan bilgileri de size durum raporunuz verecektir. SEO Analiz, stratejinizi planlayabilir, hatta size nerede az ve nerede fazla geliştirmeniz gerektiğini ve neye öncelik vermeniz gerektiğini kolayca durum raporunuzda belirleyebilirsiniz. Sitenizi çok iyi bir şekilde optimize ederseniz yarışmada SEO Analiz Google Sıralama Yarışması kelimsinde iyi bir yere gelirsiniz.
Yukarıda da açıklamayı belirttiğim gibi, seo analiz, şunu söylemek ihtiyacında duydum ayrıca bir SEO denetimi, durum raporu gibidir. SEO stratejinizi ne kadar iyi yürüttüğünüzü belirlemenize yardımcı olur, ancak bununla da bitmiyor. Her geçen gün kedninizi sürekli bir şekilde geliştirmeniz gerekir.

SEO Analiz Yarışması
 

Yarışma Nedir

SEO Yarışması, SEO uzmanların bir araya gelip belirlemiş olduğu bir "Seo Analiz Google Sıralama Yarışması" kelimesini Google de en üste çıkarmak için SEO yarışması, hak eden kazanır çok konuşan çok yanılır onun için Google Sıralama Yarışmasında sesiz kalmak ve SEO kelimesine çalışmaya çalışacaksın. Allah emeklerimizi boşa harcamasın SEO işinde en iyi yerlere gelelim.

SEO Yarışma Nedir
 

Seo Analiz Google Sıralama

Google SEO sıralama aslında çok zor bir kelime değil rakiplerimiz çoğaldıkça Seo Analiz Google Sıralama Yarışması kelimesine gittikçe zorlaştı fakat SEO konusunda ben kendime çok güveniyorum eğer burda güven olmasa başarı olmaz, bunun için kendimize güvenimiz şart olucak. Sıralamada en üste sırada ise birinci olan SEO sitesi, Seo Analiz yarışmasını hak kazanacaktır.

Seo Analiz Google Sıralama

SEO Yarışması Kuralları

Yeni listeyi sizlere paylaşıyorum, Kazanacağı ücret;
1. yarışmacı alacağı ücret: 13000 bin TL
2. olan yarışmacı alacağı ücret: 2500 bin TL


Kazanan Yarışmacılar para ödülü alacak ve diğer ilk beşin içinde olan diğer site sahipleri ise hosting ve domain ödüllerinden de faydalanabilecekler.
 • Yarışmacılar katılmak için en son 31 ocak 2022 tarihine kadar kullanacakları site adlarını yöneticiye bildirmek zorundadırlar.
 
 • Yarışmanın Son Tarihi: Yarışma 15 Mart 2022'de sonuçlanır.
 
 • SEO Analiz Yarışmada olan domainler en son 120 gün içinde kayıt edilmiş olunması gerek. İnternette Ücretsiz (Free) paylaşılan web siteleri ise yarışmaya katılamaz Örnek; (wordress, medium)
 
 • Kullanılacak olan Site (Domain) adı daha önceden başka bir amaçlada kullanılmış dahi olabilir Örnek olarak; (expireddomains'de) silinmiş domainde alınmış olabilir.
 
 • Yarışmada olan kişiler en fazla 3 farklı olan domain adı ile yarışmaya katılabilirler.
 
 • Yarışmaya Katılan Yarışmacılar, Facebook Sosyal Ağ Üzerinden SeoAnaliz grubuna üye olmak zorunda.
 
 • SEO Analiz Yarışmaya Katılan Yarışmacılara 1 adet kelime örneği verilecek sonra da yarışma süresi bittiğinde belirtilen kelime örneğinde google sıralama sonuçlarında hangi domain adı en üstte sırda ise ona göre sıralama yapılacaktır. Örnek Verilecek kelime: Seo Analiz Google Sıralama Yarışması, olucak bilginize.
 
 • Yarışmada olan Katılımcılar yarışma devam ettiği sürece SEO'da başarılı ola bilmek için istedeği her türlü yöntemi kullanabilir.
 
 • Linkleme : (Backlink & İç SEO) kriterleri ise her yarışmacı kendi tarzı ve bilgilerine göre kendisi tarafından belirlenecek.
 
 • SEO Yarışmasına bireysel ve de kurumsal olarak da katılabilinir.
 
 • SEO Yarışması sırasında, açacağı web sitelerinde Discord Grubumuzun ilgili Bölümüne ve seoanaliz facebook grubuna da sayfanızda dış link verilmek zorundadır.
 
 • Yarışmayı Başlatan Kurucuların Yöneticilerin Sayfası : Facebook Gurubu için Buraya TIKLA  Discord Grubu için Buraya TIKLA
 
 • Yarışmada Dış kaynaklara verilecek olan linkler ise nofollow veya dofollow olabilir. Sizin kararınız.
 
 • SEO yarışması olan Web siteler ise kullanılacak olan script, yarışmacılar tarafından kendi yapılarına ve tarzlarına uygun olarak secilmelidir. Bunun için bizde herhangi bir kısıtlama yoktur diye söyledi.
 

"SEO Yarışması" Hakkımda Bilgilerim

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

SEO, Dünyada 1993 yılında SEO çıkışı oldu yani 29 yıl önce, o günden itibaren SEO hayatımızda oldu. Kendimi Nasıl Bahsede bilirim bilmiyorum ama kısaca bir bahsedeyim.
Ben, 1997'de ilk bilgisayarla tanıştım sonra, o yıllarda hiç kimse kolay bilgisayardan anlamazdı. Benim bilgisayarım bozuldu o zamanın parası ile çok pahalıya yaptırmıştım sonra, ilerleyen zamanlar da tekrar bozuldu fakat bilgisayar alana üzerinden kurulum cd verirlerdi. Ben o cd ile ilk kez bilgisayara format attım sonra akrabalarımın bilgisayarlarına attım. Kendimi çok iyi geliştirdim tamir işine girdim, ücretsiz yapardım insanlara haşlık verirlerdi bana, sonra internet hayatına atladım.
 

SEO Analiz Yarışması


Web sayfa işine girdim o dönemde ücretsiz site vardı mynet de orda başladım yapmaya, güzel içerikler girerdim çıkması için SEO işlemini bilmediğim halde çıkarmaya çalışıyordum. Sonra kendi sitemi kurdum, orda çok başarılı olup ve siteler yapmaya başladım.

Sıfırdan site yazılımları yaptım, sonra SEO işine çok merak saldım ve kedi haber sayfalarımı "haber" kelimesiyle ilk sayfalara üst sıralara çıkardım inanılmaz derece de ziyaretçiler ve online kullanıcılar elde ettim sabit online kitlesi sabah 400 öğlen 600 arası ile gece saat 6 dan sonra 3 bin 5 bin arası oluyordu. SEO'nun ne kadar site için yararlı olduğunu o zaman anladım.

SEO ile herşeyi başardım ve kendime  güveniyorum onun için forumlarda ve facebook üzerinden bir SEO yarışması gördüm. Ben bunu başaracam dedim ve SEO Yarışmasına katıldım. Ve sonra yarışılacak kelimeyi paylaşmışlardı SEO yarışmasında En üste çıkacak kelime şöyleydi: Seo Analiz Google Sıralama Yarışması, aslından çok basit bir kelime olarak bana görüldü ama rakiplerimde SEO işini bilen arkadaşlar gittikçe baya zor olmaya gitti google sıralama yarışmasında.
Zor olan hiç birşey yok bu hayatta ben SEO yarışmasını kazanacam diyerek katıldım.
Bugüne kadar tüm SEO bilgilerimi SEO yarışmasında kullanacam. Herkese başarılar dilerim.  SEO yarışması makalemi okuyan herekese SLM olsun, teşekkürler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 0 Yorum