Gül Masalı 2. bölüm izle, En Son yeni bölüm izle

Gül Masalı 2. bölüm izle, Yeni Son bölüm izle, bu hafta 2. bölümü damgayıda vurdu. İstanbul'da yaşayan genç bir mühendis olan Gonca, projesinin çalındığı ve işten atıldığı gün geçmişten günümüze şaşırtıcı haberler alır.

Gül Masalı 2. bölüm izle, En Son yeni bölüm izle
28 Haziran 2022 - 02:09 - Güncelleme: 28 Haziran 2022 - 02:11
Gül Masalı 2. bölüm de Annesinin mezarının Isparta'da olduğunu öğrenen Gonca, duygusal olarak zorlu bir sınavdan geçer ve aynı zamanda geçmişiyle büyük hesabın ilk adımını atar. Fatma'nın şartını kabul etmekle annesinin mirasını talep etmek ile İstanbul'a dönmek arasında tereddüt eder. Gül Masalı dizisinde, Gonca'nın Isparta'ya gelişi Atabey'i harekete geçirir. Gonca'nın gelişiyle birlikte karanlık sırların ortaya çıkma ihtimali onları korkutur. Kızının öğrendiği gerçeklerden korkan Tahir, kızını geri dönmesi için ikna etmek için Isparta'ya geldiğinde, baba ile kızı arasında büyük bir yüzleşme yaşanır.
 

Gül Masalı 2. bölüm izle

Gül Masalı 2. bölümünde ise şöyle; Aklındaki soruların cevaplarını bulmaya çalışırken Toprak'ın da yakın ilgisi ve desteğiyle karşılaşır. Bu ilgi ve destek sayesinde Toprak ve Gonca arasında sıcak bir yakınlık gelişir. Ancak Toprak'ın Gonca'daki varlığını kabul edemeyen Arda'nın kararı Gonca'yı şüpheye düşürür.

Sevilen bu dizinin yeni son bölümü ise Gül Masalı 2. bölüm de bu hafta neler bekliyor derseniz yukarıda belirttik.


Bu içerik sizler için yeterli bir bilgi olduysa yorum yazmayı unutmayınız.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum