Hadise'nin Yeni Yaz Stili! - Fotoğraflı

Hadise'nin Yaz sitili Magazin haberlerinde gündem oldu. Hadise yeni yaz stilini belirtti. Hayranlarını büyüledi Yeni yaz elbise tarzı ile.

Hadise'nin Yeni Yaz Stili! - Fotoğraflı
02 Haziran 2022 - 10:41 - Güncelleme: 02 Haziran 2022 - 10:42
Geçtiğimiz aylarda Mehmet Dinçerler ile ev sahipliği yaptığı sürpriz nikah töreniyle sosyal medyanın gündemini alt üst eden Hadise, önceki gün alışveriş merkezinden çıkarken görüntülendi. Ünlü şarkıcının Hadise yaz stili dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz aylarda Mehmet Dinçerler'in Çırağan Sarayı'ndaki sessiz nikah töreninde dikkat çeken Hadise, tarzı ve duruşuyla dikkat çekiyor. Şarkılarıyla olduğu kadar sahne kıyafetleriyle de sosyal medyada adından söz ettiren ünlü şarkıcı, yıllar içinde yakaladığı stille moda dünyasında adından söz ettiriyor. Önceki gün bir alışveriş merkezinde şaşırtan şarkıcı Hadise'nin yaz stili beğeni topladı.
 

HADİSE'NİN YAZ TARZI!

HADİSE'NİN YAZ TARZI!


Hadise Yaz stili, Rengarenk, iri çiçek desenli bir elbiseyi tercih eden Hadise, genellikle pembe tonlarının hakim olduğu, aralarına sarıların benekli olduğu kıyafetini aynı tonlarda bir çantayla süsledi. Hadise'nin yaz stili tarzı hayranlarını büyüledi. Buna karşılık topuklu ve sivri burunlu ayakkabılarda elbisede görülen mavi tonlarını tercih etti. Hafif makyajı ve saçındaki alçak topuzun dokunuşu ünlü şarkıcının doğallığını ön planda ve ortada tuttu. Buna karşılık çiçeklerle bezeli elbisesinin yanında fazla aksesuar kullanmayan Hadise ise tulumunu küpe ve güneş gözlüğü ile tamamlamış.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum