Hakan Ural'dan zehir zemberek sözler! Acun Ilıcalı'yı yerden yere vurdu. Bu sözleri

Hakan Ural'dan zehir zemberek sözler! Acun Ilıcalı'yı yerden yere vurdu. Ünlü sunucu Hakan Ural Nur Tuğba Namlı ile ev sahipliği yaptığı programda eski patronu Acun Ilıcalı ile konuştuğu sözler sosyal medyanın gündemine geldi. Ural, Ilıcalı'ya canlı olarak diksiyon dersleri verdi. Ural, "Acun'a söyle, 'belli ki' demeden konuş, konuşamaz, kalır!" Yorumları sosyal medyada gündeme geldi.

Hakan Ural'dan zehir zemberek sözler! Acun Ilıcalı'yı yerden yere vurdu. Bu sözleri
19 Haziran 2022 - 00:12 - Güncelleme: 19 Haziran 2022 - 00:17
Geçtiğimiz günlerde adından çok söz ettiren Hakan Ural, bu kez eski patronu Acun Ilıcalı'ya söylediği sözlerle dikkatleri üzerine çekti. Hayatta Neler Oluyor'a yorumcu olarak katılan Ural, daha önce birlikte çalıştığı Acun Ilıcalı'nın söyleyişini eleştirdi.

Hakan Ural

"KONUŞMAK KONUŞMAZ"

Ilıcalı için, "Acun'a 'belli ki' kullanmadan konuş, konuşamaz. Böyle kalacak... Çok var bu arada, görüyorum. mesela şöyle bir cümle kurdu diyelim: "Bugün açıkcası yarın. geldim, gittim. İşte topu aldım ve çıktım." Diyelim ki buradan "açık" olanı çıkardım. Yine aynı cümleleri kullanıyorsun. Ne fark eder? Hiçbir şey... "Açıkça" dediğini söylememelisin. Yani eğer "belli ki, hadi" dersen, bunu açıkça söylemek istemiyorsun... Ama hem dürüst olmak hem de aynı anda konuşmak çok garip değil mi?

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum