Kraliyetten ayrılan Japonya Prensesi Mako iş hayatına atıldı! haberi

Kraliyetten ayrılan Japonya Prensesi Mako iş hayatına atıldı! kısa sürede artık bir işi olduğuna emin olmaya çalışan sonra da Japonya Prensesi Mako olarak adı verilen iş kadını iş konusuna atıldı.

Kraliyetten ayrılan Japonya Prensesi Mako iş hayatına atıldı! haberi
14 Nisan 2022 - 01:30 - Güncelleme: 12 Mayıs 2022 - 21:18
Japonya Prensesi Mako, geçtiğimiz aylarda üniversitede tanıştığı erkek arkadaşı Komuro Kei ile evlenmişti. Japonya'da protestoların gölgesinde evlenen ve aşk için kraliyet unvanlarından vazgeçen Prenses Mako, kocasıyla Amerika'da yaşamaya karar verdi.
 

Kraliyetten ayrılan Japonya Prensesi Mako iş hayatına atıldı!

Ailesinden maddi bağımsızlığa giren prensesin iş hayatında aktif rol almak istediği söylendi. Eşi için hem ünvanından hem de parasından vazgeçen Prenses Mako'nun New York Metropolitan Museum of Art'ta gönüllü olarak çalışmaya başladığı ve müzenin Asya sanat departmanına yardım ettiği öğrenildi.


Tokyo'da sanat ve miras eğitimi almış eski bir Princess müze müdürü, "Yetenekli ve muhtemelen koleksiyondaki öğeleri yönetiyor" dedi. cümleleri kullandı.

Japonya Prensesi Mako iş hayatına atıldı! bunun için bu bilgileri sizlere paylaşıyoruz sizlerin bizlere en büyük iyiliğiniz bizleri takip etmek ve yorum kısmına fikirlerinizi beyan ediniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum