Kaderimin Oyunu dizisi Final Mi yapıyor!

Kaderimin Oyunu dizisi final mi yapıyor!, Star TV'nin sevilen dizisi Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın başrollerini paylaştığı Kaderim Oyunu sona eriyor.

Kaderimin Oyunu dizisi Final Mi yapıyor!
17 Mayıs 2022 - 20:01
Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği, Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral'ın başrollerini paylaştığı yapım, ikinci sezon onayını aldığı Şubat ayında kanal tarafından duyuruldu. Ancak bu arada yaşanan büyük izleyici kaybı nedeniyle Haziran ayında ekranlara veda etme kararı alındı.

 Kaderim Oyunu sona eriyor.

Akın Akınözü hayranlarının dizinin final kararında etkili olduğu iddiaları arasında yer aldı. İddiaya göre; Akın Akınözü taraftarlarının baskısı ile hikaye değişti. İkinci sezon onayı alan dizi bir anda reytinglerini düşürdü ve nihai karar da bununla ilgili oldu.

Kaderimin Oyunu dizisi final mi yapıyor

KADERİMİN OYUNU FİNAL Mİ GELİYOR?

İlk bölümünden bu yana oldukça heyecanlanan ve hayranlarını şok edecek olan "The Game of My Destiny" dizisiyle ilgili bir iddia ortaya çıktı. Star TV ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Kaderim Oyunu her hafta reytinglerin zirvesindeki yerini koruyor. Game of My Destiny'nin final yapıp bu sezon final yapacağı iddiaları izleyenleri üzdü. Ancak yapım şirketinden henüz bir açıklama yapılmadı.

KADERİMİN OYUNU FİNAL Mİ GELİYOR?

KADERİMİN OYUNU NE ZAMAN BAŞLADI?

Kaderimin Oyunu, ilk bölümü 3 Aralık 2021'de yayınlanan NG Medya imzalı Türk yapımı drama televizyon dizisidir.

KADERİMİN OYUNU NE ZAMAN BAŞLADI?

KADERİMİN OYUNU YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?
Kaderimin Oyunu, yeni bölümüyle her Cuma 20.00'de Star TV'de.

KADERİMİN OYUNU KONUSU NEDİR?

İki küçük çocuğuyla hayata tutunmaya çalışan Asiye'nin hayatı, başlarına gelen felaketle alt üst olur. Amasya'dan İstanbul'a dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan Asiye, onları hiç tanımadığı halde yolda onlara yardım eden ve yıllar sonra Rusya'dan İstanbul'a dönen Mahir ile tanışır. Demirhan'ın konağına sığınacak olan Asiye ve çocukları için bu, Mahir sayesinde bir kurtuluş değil, kötü bir kader oyunudur.

KADERİMİN OYUNU KONUSU NEDİR?


Asiye üvey annesi tarafından büyütülmüş ve zor bir çocukluk geçirmiştir. 17 yaşında evden kaçmaya karar veren genç kadın, Cemal ile tanışır ve kısa sürede evlenir. Çiftin çocukları Nergis ve Uğur dünyaya gelir ancak maddi sıkıntılar nedeniyle zor günler yaşamaktadırlar.

Cemal, Helin adında zengin bir kadının baştan çıkarması nedeniyle daha iyi bir yaşam için Asiye ve iki çocuğunu terk eder. Tüm imkansızlıklara rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan Asiye, onlara babalarının yokluğunu hissettirmeden yaşamaya çalışır. Ancak bir gün canından çok sevdiği kızı Nergis'in başına gelen felaketle tüm hayatı alt üst olur.

Star TV'nin sevilen dizisi Öykü Karayel

Olayın ardından çocuklarını korumak için geri dönüşü olmayan bir yola giren Asiye, orada hiç tanımadığı ve onlara yardım eden Mahir ile tanışır.

Tamamen insani duygularla aracına bindirdiği Mahir ve Asiye ve çocukları bu andan itibaren değişecektir. Asiye ve çocukları Mahir sayesinde Demirhan'ın konağına sığınırlar ama bu tımarhane kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcı olacaktır.

KADERİMİN OYUNU OYUNUNDAKİ OYUNCULAR KİMLER?


KADERİMİN OYUNU OYUNUNDAKİ OYUNCULAR KİMLER?
Ana karakterler

Asiye (Tarih Karayel)
Cemal (Akın Akınözü)
Helin (Meriç Aral)
Mahir Kutay (Demirhan) (Sarp Apak)
yardımcı karakterler
Zahide Demirhan (Esra Dermancioğlu)
Harun Demirhan (Müfit Kayacan)
Nedret Demirhan (Ülkü Duru)
Raci Demirhan (Kaan Çakır)
Nergis (Iraz Akçam)
Uğur (Yıldırım Özcan)
Emine Kutay (Yeşim Gül)
Fikret Kutay (Onur Bilge)
Gülsüm Kutay (Ayca Koptur)

Kaderimin Oyunu dizisi final Mi?

Dizideki Resim Kareleri...

 Kaderim Oyunu Resimleri

 Kaderim Oyunu Dizisi artık sona eriyor.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum