Kadın Dostu Kent Gaziantep'te Demet Akalın rüzgarı esti! İşte O Görüntüler

'Kadın Dostu Kent Gaziantep'te Demet Akalın rüzgarı esti!, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kent için hayata geçirdiği "Kadın Dostu Kent Gaziantep" mobil uygulamasını ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın konseriyle sundu. Gaziantepliler, Akalın'ın konseriyle unutulmaz bir akşam yaşadı.

Kadın Dostu Kent Gaziantep'te Demet Akalın rüzgarı esti! İşte O Görüntüler
11 Haziran 2022 - 22:58
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin öncülüğünde kurulan "Kadın Dostu Kent Gaziantep" mobil uygulaması, ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın konseriyle tanıtıldı. Gaziantep'ten binlerce kişinin katıldığı Festival Park'taki konserde Akalın, "Evli, mutlu, çocuklu", "Türkan", "Kulüp" gibi şarkılarla sevenlerini eğlendirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin

"BU UYGULAMA ŞEHRİ KADINLARLA YÖNETECEK"

Olay yerinden sonra Demet Akalın'a çiçek veren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ünlü şarkıcının "Kadın Dostu Kent Gaziantep" mobil uygulamasını sunmak için Gaziantep'e geldiğini söyledi ve şunları söyledi:"Genç Gaziantep uygulamasını bir süre önce hayata geçirdik. Binlerce gencimiz bu uygulamayı indirdi. Bugün Kadın Dostu Kent Gaziantep uygulamasını açtık. Bu uygulama sayesinde şehri kadınlarımızla yöneteceğiz. Bu uygulamayı indirdiğinizde, size sürprizlerimiz var. Uygulamada elde edilen ulaşım desteğine ek olarak. Yıldız puanlı seyahat ve çeşitli hediyeler sunuyoruz. Hediyeler arasında tablet, koşu bandı, beyaz eşya ve çok daha fazlası var."

Kadın Dostu Kent Gaziantep uygulamasını açtık.

Öte yandan uygulama ile çevre koruma, enerji tasarrufu ve sıfır atık konusunda bilgilendirildiklerini belirten Şahin, atıkların ayrıştırılıp belediyeye tesliminde kadınların puan kazandığına dikkati çekerek, "Bu puanlarla, kullanıcılarımız hediyelik eşya stoğundan beyaz eşya, teknolojik cihaz satın alabilir veya gezi turuna çıkabilir.Ayrıca uygulama indirildiğinde onlarca firma ile imzalanan indirim protokollerinden yararlanma imkanı sunuyoruz ve her kullanıcı için bir ağaç dikiyoruz. "
 

"GAZİ'DEKİ HER KADININ İNDİRMESİ GEREKEN BİR UYGULAMA"

Bunun Gazi'deki her kadının indirmesi gereken bir uygulama olduğunu savunan Akalın, "Gaziantep'e gelir gelmez bu uygulamayı indirdim ve inceledim. Kadınlarımız için inanılmaz fırsatlar var” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum