En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri 2022

İçerikleriniz üst sıralara çıkmak için kaliteli Backlink sitelerinden link çıkışları almanız gerekir, En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri 2022 tarihinde yeni güncel bilgilerle, En Kaliteli Backlink Alma Yöntemlerini 8 Başlık adı altında anlatıyoruz. Aşağıda Devam ediniz bilgilere.

En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri 2022
04 Haziran 2022 - 21:50 - Güncelleme: 04 Haziran 2022 - 21:53
En kaliteli Backlink'ler 2022, Google da dahil olmak üzere çoğu arama motoru için önemli bir sıralama faktörüdür. Web siteniz için SEO yapmak ve ilgili organik trafiği elde etmek istiyorsanız, En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri oluşturmak ve bunu yapmanız gereken bir şeydir. Web siteniz yetkili alanlardan ne kadar çok kaliteli backlinke sahip olursa, Google'ın gözünde o kadar yüksek bir üne sahip olursunuz. Ve SERPS'e hükmedeceksin.

Günümüzde, bağlantı oluşturma büyük bir üne sahip değildir ve genellikle bağlantı spam'i ile ilişkilidir. Ama böyle olmamalıydı. Kaliteli backlink alma siteleri, sitemiz açısından çok önem taşırlar. Kaliteli backlink alma sitesi "dr" (domain rating) değerleri yüksek olması gerekiyor. Backlik Almak istediğiniz sitelerin "da" ve "pa" değerleride siteleriniz için çok önemlidir.

Akıllı teknikler kullanarak ve diğer sitelere spam yapmadan backlink oluşturabilirsiniz. Sıkıcı bir durum varsa, kaliteli backlink'ler almak zor olabilir. Okumaya devam edin ve size etik stratejiler kullanarak bağlantılar kurmanın sekiz yolunu göstereyim ve SEO araçları bu senin için işleri kolaylaştıracak.
 

1. Rakiplerin en kaliteli backlinklerini alıp çoğaltın


kaliteli backlink alma
SEO rakiplerinizle poker oynamak gibidir ve Google bayidir. bunun istisnası, herkesin masada kartlarıyla oynamasıdır.

Bizim durumumuzda, kartlar backlink'tir ve herkesin bunlara erişimi vardır. Rakibinizin backlinklerinin bir listesini zahmetsizce alabilir ve ardından en iyilerini çoğaltmaya çalışabilirsiniz.


Rakibin backlinklerini çoğaltmak, yeni bağlantı oluşturma fırsatları bulmanın ve SEO'yu geliştirmenin en akıllı yollarından biridir. Ana rakiplerinizi, ana anahtar kelimeleriniz için ilk 5 konumda yer alan web sitelerini seçerek başlayın. Sizin üstünizde sıralılarsa, daha iyi bir bağlantı profiline sahip oldukları ve daha yüksek kalitede backlink'leri olduğu anlamına gelir. Rakibinin nerelere backlink atmışsa sizlerde onu mönitör yapıp yani kontrol etmeniz gerek, En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri olur sizin için web sayfanızın daha üst sıralara gelmesi için kaliteli backlink almanız gerekiyor. Hangisinin olduğuna karar verdikten sonra. casusluk için rakipler, arka bağlantılarını analiz etmen gerekir.

Size rakibinizin "En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri" ve bağlantılarını nasıl çoğaltacağınızı göstereceğim. Backlink'leri izleme, ancak kendi tercih ettiğiniz SEO aracını da kullanabilirsiniz.

Ana rakiplerinizi Monitör Backlinks'e ekledikten sonra, hangi bağlantıların çoğaltılmasına değer olduğunu belirlemek için sağlanan ölçümleri kullanın. Hepsini kopyalamaya çalışma tuzağına düşme. Tüm sitelerin bağlantıları kötüdür, Wikipedia bile. Yalnızca iyi bir yetkiye sahip bağlantıları çoğaltmalısınız. Her zaman böyle olmasa da, genellikle bir web sitesinden backlink almak ne kadar karmaşıksa, o kadar yüksek değere sahip olacaktır.


Bir etki alanının değerini bir bakışta görmek için Moz Etki Alanı Yetkilisi ve Ahrefs Etki Alanı Sıralaması'na bakın. Bu ölçümler sizin için uygunsa, bu sitelerin üçüncü taraf web sitelerine nasıl bağlandiğini kontrol edin.

Dofollow linkleri kullanıyorlarsa, SEO kampanyalarınız için yararlı olacaktır. Takip değilse, SEO konusunda size yardımcı olmaz, ancak sitenize ilgili bazı trafiği yönlendirebilir.

Monitör Backlink'lerinde bazı bağlantıların vurgulendiğini fark edeceksiniz. Bu, web sitenizin zaten aynı alandan bir bağlantıya sahip olmasıyla olur, yani En Kaliteli Backlink çoğaltmak için daha fazla zaman harcamamalısınız.

En Kaliteli Backlink, İyi ölçümlere sahip web sitelerini bulduktan sonra, web sitesinin sitenizle ilgili olduğundan emin olmalısınız. Her rakip backlink için, rakibinizin bu bağlantıyı nasıl aldığını anlamaya çalışın. Konuk makalesiyse, katkıda bulunan olmak için de bir istek gönderin. En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri almak için Bir blogcu tarafından yapılan bir ürün incelemesiyse, yazarla iletişime geçin ve benzer bir inceleme karşılığında onlara iyi bir anlaşma teklif edin.
 

2. Rakiplerin bahsetmelerini analiz edin

En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri 2022

Rakibinizin backlink'lerini gözetlemek yeterli değildir. Ayrıca ne zaman marka adı internette geçiyor.

sosyal medyada, forumda veya web sitesinde bir söz olsun, Bahsetmek.

Örneğin, bir rakibin müşterisi bir soru sorarsa ve yardım sunan ilk kişi sizseniz, bu müşteriyle güçlü bir ilişki kurma şansınız vardır. Eğer bir web sitesi varsa, sizi desteklemeye karar verirse bir En Kaliteli Backlink Almayı bile kazanabilirsiniz.

Yardımcı olarak ve soruları diğerlerinden önce yanıtlayarak, iş ve backlink kazanma şansınızı artıracaksınız. En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri sizlere 8 Başlık adında nasıl en kaliteli backlink alma yapabilrim bunu sizlere açıklayacağız.

Mention'un backlink almanıza yardımcı olabileceği bir başka senaryo da ana anahtar kelimeleriniz için uyarılar ayarlama. Örneğin, bir Backlink site aracınız varsa, "Backlink aracı" anahtar sözcüğü için bir uyarı ayarlayabilirsiniz. Birisi "En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri" araçları hakkında bir makale yazdığında veya sosyal medyada bir şey yayınladığında, tepki verebilir ve aracınızı da düşünmelerini veya eklemelerini isteyebilirsiniz.
 

3. İnfografiklerle backlinkler oluşturun

En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri 2022

Son birkaç yıldır, infografikler en popüler bağlantı oluşturma yöntemlerinden biri olmuştur. 2009 yılından bu yana infografiklere olan talep tavan yaptı.

Mashable, The Verge, Huffington Post ve diğerleri gibi önemli yayınlar düzenli olarak infografik yayınlıyor ve okuyucular onları seviyor. Sadece kaliteli backlink oluşturmak için değil, aynı zamanda sosyal medyadan trafik sürmek için de harikalar, çünkü infografikler oldukça paylaşılabilir.

Tasarımcı değilseniz, Fiverr'da sadece 5 dolardan başlayan fiyatlarla sizin için bir infografik oluşturması için birini kiralayabilirsiniz. Daha iyi görünümlü bir infografik istiyorsanız, Dribbble profesyonel tasarımcılar bulmak için.

İnfografik oluşturduktan ve sitenizde yayımladıktan sonra, popüler infografik dizinler.

Kelimeyi daha da yaymak için, geçmişte ilgili infografikleri paylaşan kişileri bulmak için Twitter veya Mention'u kullanabilirsiniz. Şunları yapabilirsiniz biraz sosyal yardım yapmak yeni yayınlanan bilgi grafiğinize bakmalarını ve geri bildirim istemelerini isteyin. Beğenselerdi, sosyal medyada paylaşabilir ve bağlantı verebilirler. Yani demem o ki En Kaliteli Backlink Alma Yöntemlerinden bir tanesi bu yöntem.
 

4. Misafir bloglama

En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri 2022

Konuk bloglama, internette kendinizi duyurmanın en iyi yollarından biridir. Önceden kurulmuş kitlelere dokunabilir ve nişinizden diğer insanlarla etkileşime girebilirsiniz. Sosyal medyada daha fazla takipçi oluşturmak, trafiği yönlendirmek ve en kaliteli backlink'ler oluşturmak ve kaliteli backlink alma yöntemleri için harika bir tekniktir.


Sanılanın aksine, konuk bloglama, Google'ın backlink'leri sıralama faktörü olarak kullanmaya başlamasından çok önceydi. Daha kesin olmak gerekirse, konuk makaleleri gazetelerin popüler olduğu günlerde başladı.

Google'ın kendisi bloglarında konuk katılımcıları kabul ediyor, bu nedenle konuk gönderileriniz spam ve kötü yazılmadığınız sürece bir ceza hakkında endişelenmek için çok fazla neden yok.

Ancak konuk yayınlayacaksanız, yüksek kaliteli şeyler olması gerekir. En azından kendi web sitenizde yayınladığınız içerik kadar iyi, daha iyi değilse. Tüm konuk blogcular başarılı değildir, ancak bu yöntemi ciddiye alırsanız, faydalar görürsünüz.

Konuk bloglama fırsatlarını Mention veya Google'da şu önemli terimlerle bulabilirsiniz: 

Anahtar kelimeniz + inurl:write-for-us
Anahtar kelimeniz + intitle: bizim için yazın
Anahtar kelimeniz + konuk gönderileriniz
Anahtar kelimeniz + katkıda bulunan olun
Anahtar kelimeniz + inurl:contribute 
 

5. Sağlam bir iç bağlantı yapısı oluşturun


En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri dışında, Dahili bağlantılar size büyük bir SEO desteği vermese de, web sitenizin genel kullanılabilirliğini artırmanıza yardımcı olacaktır ve ayrıca tercih ettiğiniz bağlantı metnini kullanarak bağlantılar oluşturmanın harika bir yoludur.

Diğer teknikler gibi, kötüye kullanma ve 100'den fazla dahili bağlantı / sayfa oluşturmayın, aksice web sitenizi şüpheli gösterirsiniz.
 

6. En iyi içeriğinizi her yerde tanıtın


Kimse varlığı olduğunu bilmezse harika içerik olduğunu ve En Kaliteli backlink'ler alamaz. İçeriğinize bağlantı vermek ve sosyal medyada paylaşmak isteyen kişileri bulmak için elinden geleni yapmalısınız. En Kaliteli Backlink Almanız için bu yöntemleri yapmanız lazım. Sürekli en kaliteli backlink sitelerine paylaşmanız ve link atmanız gerekiyor. 

Kullanmak etkileyici araştırma araçları içeriğinizi paylaşmak isteyen kişileri bulmak için. Ne kadar çok blogcuyla konuşursanız, içeriğinizin paylaşılanma şansı o kadar yüksek olur.

Birkaç iyi ilişki yarattığınızda her şey çok daha kolay olacak. tanınmış blogcular alanınızdan. Yapmış olduğumuz bu açıklamaları dikkate alırsanız sizler için da iyi bir site geliştirme hakkında yüksek ziyaretçi kitlesinine sahip olursunuz. En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri 8 başlık adında burada bahsettik.
 

7. Röportaj verin

En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri 2022
Neredeyse her tür uzmanlarla röportajlar yapan web siteleri vardır. Davet edilecek kadar iyi tanınmıyorsanız, görüşmeciye ulaşın ve neden sizinle röportaj yapması gerektiği konusunda sunum yap.
"En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri " için diğer faktör de bellirteceğiz.
Bu tür toplamaları yapan siteler her zaman harika içerik arar, bu nedenle kabul görme şansınız yüksektir. Yanıtlarınızla birlikte web sitenize de bağlanabilirsiniz. Bu size En Kaliteli Backlink Alma Yöntemini kazandıracaktır.

Görüşme toplamaları yapan web sitelerini bulmak için şu temel terimleri arayabilirsiniz:

Anahtar kelimeniz + toplama
Anahtar kelimeniz + mülakat
8. Kırık bağlantı binası
Backlink oluşturmanın daha az bilinen bir yoluna kırık bağlantı oluşturma tekniği denir. Bu, bir blogcuz web sitesinde 404 hata veya benzer sorun bulmayı ve kibarca anlatmayı içerir.
 

8. Kırık bağlantı Linkler


Backlink oluşturmanın daha az bilinen bir yoluna kırık bağlantı oluşturma yöntemleri ve tekniği denir. Bu, bir blogcuz web sitesinde 404 hata veya benzer sorun bulmayı ve kibarca anlatmayı içerir.

Onlara bir iyilik yaptığınız için, web sitenize bağlanarak yardımınızı ödüllendirebilirler. Bu backlink'ler genellikle blogcuların üçüncü taraf sitelere bağlandığı kaynak sayfalarında bulunur.

Aranan Google Chrome Uzantısı'nı kullanarak kopuk bağlantıları kolayca tanımlayabilirsiniz. Bağlantılarım'ı kontrol edin. Bu sorunları bulduktan sonra, web yöneticisine ulaşın ve sorunu anlatın. Onlara doğrudan talimatlar verin ve hatayı tanımlamalarını ve düzeltmelerini kolaylaştırın. Ardından, web sitenizi bozuk bağlantıyı değiştirmek için bir kaynak olarak önerin. Almış olduğunuz en Kaliteli Backlinkleriniz kırık bağlantı linklerine düşmemelidir. 

Son

En Kaliteli Backlink Alma Yöntemlerin sonuna geldik, kaliteli backlink alma yöntemleri için Akıllı teknikler kullanarak web sitenize kaliteli backlink oluşturabilirsiniz. Yeni başlıyorsanız, tüm süreç çok zaman alabilir, ancak uzun vadede buna değer. Yalnızca kaliteli backlink'ler alma adına uğraşınız ve zamanlarınızı asla soruna neden olabilecek bağlantılarla boşa harcamayın.
"En Kaliteli Backlink Alma Yöntemleri" adı altında makalemizi okuduğunuz için sizlere teşekkür ederim.
Değerli SEO'cu arkadaşlarımız sizlerinde fikirlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne paylaşırsanız berhudar olurum. Bilgi Paylaştıkça Güzeldir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum