Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı izle yayınlandı! Kasaba Doktoru'nun konusu nedir? TRT 1 Dizisi

Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Kasaba Doktoru'nun konusu nedir? Dizide Kimler Oynuyor?, Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı izlemek için youtube de yada resmi Yayın TRT 1 İnternet Sayfasında, Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı izleyebilirsiniz. İyi Seyirler...

Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı izle yayınlandı! Kasaba Doktoru'nun konusu nedir? TRT 1 Dizisi
16 Mayıs 2022 - 14:30 - Güncelleme: 16 Mayıs 2022 - 14:32
TRT 1'in dev projelerinden Kasaba Doktoru, güçlü kadrosuyla her Cuma akşamı evlere konuk olmaya devam ediyor. Her bölümü tam bir izleyici puanı alan Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kasaba Doktoru 7. bölümde neler olacak? Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı ...

Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Doktoru, her bölümü ile heyecan yaratmaya devam ediyor. Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyiciyi ekrana kilitleyen Kasaba Doktoru, Sinan Albayrak, Ozan Akbaba ve Vildan Atasever gibi sevilen isimlere sahip.

 Kasaba Doktoru

Pek çok başarılı yapımla izleyici karşısına çıkan TRT 1 tarafından ekrana getirilen Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Yalçın ile Hakan arasında sular durmuyor. Kasaba Doktoru 7. bölümü ile 20 Mayıs Cuma akşamı 20.00'de TRT 1 ekranlarında.

Kasaba Doktoru 7. bölüm izle

KASABA DOKTORU 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı ile onu sabırsızlandırdı. İşte Kasaba Doktoru 7. bölüm fragmanı ...

Kasaba Doktoru Bu hafta neler oldu?

KASABA DOKTORU'NUN 6. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Kasaba Doktoru, Yalçın'ın Erol'un ameliyatını bahane ederek Uluçınar'a bir ekip göndermesi başta benim olmak üzere herkesi üzer. Kaçınılmaz bir savaşın içine çekildiğini anlayan Hakan, oyunu kurallarına göre oynamaya karar verir. Ömer, annesinin haberini Leyla ile paylaşınca aralarındaki buzlar erimeye başlar. Hastanede bir muhbir bulan Bülent, ekibini genişletmek ve Hakan'ı izole etmek için planını devreye sokar. Bülent ekibinden Bahar Hemşire, Leyla'nın yaşadığı travmayı anlatıyor. Bu arada Berk, babasını kurtardığı için kendisine minnettar olan Sevil'i Leyla hakkında bilgi almak için kullanır. Mine, Hakan'ı korumak için onunla görüşmek isteyen Yalçın'la gizlice tanışır; ama bir düşman tarafından izlendiğinin farkında değildir. Yalçın, başta Leyla olmak üzere herkesi kendi tarafına çekmek için varlıklarını toplar. Bütün bunlar olurken, tüm gün hastanede dolaşan şüpheli bir kişi herkesin hayatını tehlikeye atacaktır.

KASABA DOKTORU'NUN 6. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

KASABA DOKTORU'NUN KADROSUN'DA KİMLER VAR?

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu Kasaba Doktoru'nun senaryosunu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleme alıyor. Başrollerin yanı sıra dizi ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer gibi başarılı isimler yer alıyor.

KASABA DOKTORU'NUN KADROSUN'DA KİMLER VAR?

KASABA DOKTORU KONUSU NEDİR?

Babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vadeden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsanevi cerrah Hakan (Ozan Akbaba)'nın yolları şehrin uzak bir şehir hastanesinde kesişir. Kore yapımı "Dr. Romantic"ten uyarlanan dizide. Kasaba Doktoru dizisi meydana geldi.

Hakan Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla'yı (Hazal Subaşı) buluşturan bu şehir hastanesinde, insanlara yardım etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapan üç doktorun amansız mücadelesi gün yüzüne çıkacaktır.

KASABA DOKTORU KONUSU NEDİR?

KASABA DOKTORU HANGİ GÜN YAYINLANIR?

Doktorların yolculuklarını ve mesleki zorluklarını anlatan Kasaba Doktoru, her Cuma saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

KASABA DOKTORU HANGİ GÜN YAYINLANIR?

KASABA DOKTORU'NUN İLK TANITIM FRAGMANIFACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum