Kerem Alışık'ın reklam filmi Babalar Günü'ne büyük bir damga vurdu!

Kerem Alışık'ın reklam filmi Babalar Günü'ne damga vurdu!, Sadri Alışık'ın oğlu Kerem Alışık, Babalar Günü için kamera karşısına geçti. Alışık'ın rol aldığı reklam filminde rahmetli sanatçı ile öz oğlu Sadri Alışık'ın aynı karede yer alması izleyenlere duygulu anlar yaşattı.

Kerem Alışık'ın reklam filmi Babalar Günü'ne büyük bir damga vurdu!
20 Haziran 2022 - 12:05 - Güncelleme: 20 Haziran 2022 - 12:06
Birçok projede yer alan Sadri Alışık'ın oğlu Kerem Alışık, Babalar Günü için bir reklam filmi çekti. Ünlü oyuncu, oynadığı reklam filminde rahmetli sanatçı Alışık ile oğlu Sadri Alışık'ı yeniden bir araya getirdi. Alışık'ın üç kuşağının yer aldığı reklam, ekrandakilere duygulu anlar yaşattı. Alışık, çektiği filmle onu geçmişe götürdü.
 

"BUGÜNLERDE"

Sadri Alışık'ın oğlu Kerem Alışık

Ekranlarda gösterilen reklamda Kerem Alışık ve annesi Çolpan İlhan'ın 6 yaşındaki halinin görüntüleri izlendi. Alışık, babasının resimlerine bakıp özlemini çekerken, oğlu Sadri Alışık babasını teselli etti. Öte yandan Ferdi Özbeğin'in "O Günler" şarkısının yer aldığı reklam filmi İstanbul Beyoğlu'ndaki Ses Tiyatrosu'nda çekildi.

 

"Babam diyen bir sadri var"

Babam diyen bir sadri var

Kerem Alışık, çekimler sırasındaki duygularını açıklayarak, "Baba diyebileceğim bir Sadri Alışık'ım yok ama bana 'baba' diyen bir Sadri Alışık var. Babalar dua gibidir. Görünmez olsalar da, insanlara dokunurlar.Oğulların babalarının omzundan başka gidecek yerleri yoktur...Baba. "Çocuğunuz, babanızın yanında olması gerektiği her an onun yanında olacaktır. Onlar için iyi gün ve kötü gün yoktur” dedi.
 

Başarılı oyuncunun oğlu Sadri Alışık, tüm babaların Babalar Günü'nü kutlayarak şunları söyledi:


"Babam ve özlediğim dedemle aynı filmde yer almak çok kıymetli. Babalar Günü gibi özel bir günde asla unutamayacağımız bir hatıraydı. Tüm babaları ve içinde çocuk sevgisi olan herkesi tebrik ederim. onlara."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum