Kuruluş Osman 89. Bölüm izle full - Son bölüm izle ATV

Kuruluş Osman dizisi son bölümü, Kuruluş Osman 89. Bölüm izle full Tek parça halinde yayınlanan atv dizisin sevilen oyuncusu burak özçivit Kuruluş Osman dizisinde yayınlanacak olan dizi.

Kuruluş Osman 89. Bölüm izle full - Son bölüm izle ATV
10 Nisan 2022 - 02:50 - Güncelleme: 10 Nisan 2022 - 02:53

Kuruluş Osman Son Bölüm izle


Kuruluş Osman 89. Bölüm izle full dizisinde O, kömür karası gözleri ile, gaza, hürriyet ateşlerini tutuşturacaktı. Adı, ise Ertuğrul Gazi oğlu Osman, Kap karanlığın içinde ona yol gösteren en güzel "aşk" oldu… Kan vede gözyaşı ile sulanan topraklarda ve gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, ve hatta denizleri de aşacak bir halkın rüyasını her zaman olduğu gibi "aşkla" gördü.

Kuruluş Osman 89. Bölüm

Bu Gücünü kılıcından değil, gerçek "aşktan" aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen Kuruluş Osman 89. Bölüm izle, bu tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa her zaman olarak adını "aşkla" verdi. 72 milleti burada  kıran bozuk düzene ise karşı başkaldırdı, gariban mazlumların sessiz çığlına umut, Kuruluş'un yeni adı oldu… Kuruluş Osman izle dizisi oldu 400 çadırlık bir obadan, ve "ilahi aşkla" kurulan bir cihan olarak tanınan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi. Kuruluş Osman 88. Bölüm izle full bölümünde yayınlanacak.

Kuruluş Osman izle, Yapım : Bozdağ Film


Kuruluş Osman, Yapımcı : Mehmet Bozdağ

Kuruluş Osman dizisi izle, Genel Yönetmen: Metin Günay

Kuruluş Osman Son bölüm, Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram


Kuruluş Osman dizisi Senaryo : Mehmet Bozdağ, İsa Yıldız, Mehmet İlker Altınay, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Mert Özel, Fatmanur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Abdulkadir İlter

Kuruluş Osman dizisi izle

Kuruluş Osman dizisi Oyuncuları

Burak Özçivit (Osman), Didem Balçın (Selcan), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun), Serhat Kılıç (Kosses), Erkan Avcı (Nikola), Seda Yıldız (Edebalı), Yıldıray Şahinler (Rogatus), Özge Törer (Bala), Emre Basalak (Gündüz), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Rüzgar Aksoy (Turgut), Yiğit Uçan (Boran), Ahmet Yenilmez (Demirci), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Buse Arslan (Aygül), Şeyma Korkmaz (Mari), Açelya Özcan (Ayşe), Fatih Ayhan (Baysungur), Ömer Ağan (Saltuk), Ahmet Kaynak (Bahadır), Oğuzhan Karbi (Nestor), Melis Gürhan (Cornelia), Can Bartu Aslan (Aktemur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Recep Çavdar (Andreas)

Kuruluş osman 89. bölüm full izlemek için Atv Yotube resmi sayfasında yada atv sitesinde izleyebilirsiniz dizinin tamamını izlemek için sitemizin fragmanlar kategorisine bakmayı unutmayınız.


Kuruluş osman 89. bölüm izle Yeni bölümü bu akşam ATV canlı yayınladı. Kuruluş osman 89. bölüm izlemek için aşağıdaki palyere bakınız. Sizlere İyi seyirler...

Aşağıdaki Playare tıkla Kuruluş osman 89. bölüm izle

Kuruluş Osman 89. Bölüm

Kuruluş Osman izle Dizisi ekran ile fenomen akşam takipçilerinin gündemine oturdu. Çarşamba akşamı yayınlanan programı ATV Live'da yakalayamayanlar ve internetten izlemek isteyenler Osman Organizasyon'un son tam ekran bölümüne erişmeye çalışıyor. Yeni bölümde Selcan Ana'ya yapılan saldırı tüm Kayı Obası'nı kızdırdı. Atv'de yayınlanan Kuruluş Osman 89. bölüm ekranları karşınızda!

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum