Mahkum dizisi Final mi yapacak? Mahkum dizisinden şok karar Geldi!

Mahkum dizisinden şok karar! Mahkum dizisi Final mi yapacak? bu arada ne zaman ve neden final yapacak bunun hakkında yeterli bilgileri sizlere aktaracağız Mahkum Dizisinin Finali sayfamızın alt kısmında bahsediyoruz.

Mahkum dizisi Final mi yapacak? Mahkum dizisinden şok karar Geldi!
09 Mayıs 2022 - 21:39

Mahkum dizisi Final mi yapacak?

FOX TV'de yayınlanan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mahkum dizisinde izleyenleri şaşırtan bir gelişme yaşandı. Başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Onur Tuna, Melike İpek Yalova, Seray Kaya ve Hayal Köseoğlu'nun yer aldığı dizi, daha ilk bölümünden farklı konusu ve kurgusu ile dikkatleri üzerine çekti.

Mahkum Dizisi

Mahkum Dizisi

Halkın büyük bir ilgiyle izlediği dizinin yeni sezonda olup olmayacağı çok merak edilirken, halkı şok edecek bir iddia ortaya atıldı.

Final yaparak ekranlara veda etmeyi öğrenen Tutsak dizisinin neden bittiğine dair ilginç bir açıklama geldi. Reyting sonuçları oldukça başarılı olan dizinin neden biteceğini anlamayan izleyiciler, nedenini oldukça merak etti.

Mahkum Dizisi Final mi Olacak?
 

Mahkum Dizisi Anlaşma Sağlanamadı (Sözleşme Sorunu)

FOX TV, Prisoner dizisi için yapım ekibiyle anlaşmaya varamadığı için FOX TV, Prisoner dizisini final listesine ekledi. Bu haber herkesi üzse de halk çok şaşırdı. Dizinin neden böyle bir karar aldığını merak ederken tepkiler de durmadı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum