Mahsun Kırmızıgül Beyaz Melek filminde Yıldız Kenter'le olan anısını anlattı! İşte o sözleri

Mahsun Kırmızıgül Beyaz Melek filminde Yıldız Kenter'le olan anısını anlattı!, Katıldığı bir dizide çektiği Beyaz Melek filminde Yıldız Kenter ile anısını paylaşan Mahsun Kırmızıgül, izleyenlerin gözlerini dolduracak dokunaklı bir anıyı paylaştı. Filmde başrolü oynayan Yıldız Kenter'in Kırmızıgül'ü öğretmenim diye hitap ettiği olaya değinen Kırmızıgül, kendisinin nasıl onurlandırıldığını anlattı.

Mahsun Kırmızıgül Beyaz Melek filminde Yıldız Kenter'le olan anısını anlattı! İşte o sözleri
13 Haziran 2022 - 00:36 - Güncelleme: 13 Haziran 2022 - 00:38
Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda konuşan yönetmen, oyuncu ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra çıkardığı albümüyle gündemde olduğu için filmlerden bahsetti. Beyaz Melek filminin setinde tanıştığı duyusal bir anıyı paylaşan Kırmızıgül, Yıldız Kenter ile yaptığı diyalogla herkesi duygulandırdı.

Mahsun Kırmızıgül Beyaz Melek filminde Yıldız Kenter

"ÖNCE UNUTMAYIN"

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül, 'Beyaz Melek'i çekmeden önce tüm oyuncularla konuşmak istediğini belirterek, "Size bu filmle ilgili çok önemli bir şey söyleyeceğim. Bu benim ilk filmim. Prömiyerler unutulmaz. Bu filmin setine gittiğimiz zamanları unutun." kullanılan ifadeler.

Mahsun Kırmızıgül Beyaz Melek filminde Yıldız Kenter

"İLK GÜNÜ UNUTMAYACAĞIM"

Film dünyasında kendisi hakkında söylenenlere değinen Kırmızıgül, "Türkiye'deki ön yargılardan bahsedeceğim. Çok garip ve tuhaf sohbetler. Çekimlere başladığım ilk günü asla unutmayacağım." bir açıklama yapar.

Mahsun Kırmızıgül Beyaz Melek
 

"MAHSUN ÖĞRETMENİ DEDİ"

Kırmızıgül, "Yıldız Kenter, 'Sete başlamadan önce Canikom'u konuşabilir miyiz?' "O sordu. Kendini kamera önüne koydu, bütün ekibi topladım. "Arkadaşlar bu bizim son filmimiz olabilir. Bir hikaye okuyoruz ve bu senaryo bizi burada birleştiriyor. Yönetmenimize çok inanıyor ve güveniyoruz. O artık sette Mahsun hocamız. Lütfen kendinize iyi bakın." elinden gelenin en iyisi. Çünkü elimden geleni yapacağım” dedi. Sonuçta hoca bana 'Mahsun Hoca' diyor, düşünebiliyor musunuz?” Ayrıca duygulu anlarda seyircinin gözünü dolduracak ifadeler kullandı.

Mahsun Kırmızıgül

"EN ÇOK İZLENEN FİLM"

Mahsun Kırmızıgül, ilk sinema deneyimi olan bu filmde çok eleştiri aldığını ancak sonrasında büyük başarılar elde ettiğini söyledi. Normal bir film 50 kopya halinde yayınlandı. En ücra köşelerdeki sinemalar bizi istedi. Fragmanı gönderdikten sonra 161 kopyaya yükseldi. Yayınlandığı tarihte en çok izlenen filmdi. Nefret ettikleri oyuncularla ilgili fikrini değiştirip "İhtiyar Adam" dedi ve "Keşke böyle usta bir oyuncuyu oynayabilseydim" dedi. "Benim filmim de işe yarayacak" dediler. Gerçekten böyle."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum