Milyoner'de kafa karıştıran soru! 2010'da İspanya'da Joaquin Garcia adındaki bir memur...

Milyoner'de kafa karıştıran soru! 2010'da İspanya'da Joaquin Garcia adındaki bir memur... Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının son bölümünde, "Joaquin Garcia adlı bir subayın 20 yıllık sadık hizmetinden dolayı ödül alacağı sırada fark edildi. 2010'da İspanya?" sorusu izleyiciyi ekrana kilitledi. Cevabıyla herkesi şoke eden bu soruya ilişkin detaylar...

Milyoner'de kafa karıştıran soru! 2010'da İspanya'da Joaquin Garcia adındaki bir memur...
20 Haziran 2022 - 13:12 - Güncelleme: 20 Haziran 2022 - 13:12
ATV ekranlarının en çok kazanan fenomeni "Kim Milyoner Olmak İster" 12 farklı soruyla yarışmacılara heyecan dolu anlar yaşatıyor. Sanattan spora, matematikten coğrafyaya pek çok konunun yer aldığı yarışmanın son bölümünde, "Joaquin Garcia adlı bir subay, 20 yıllık iyi ve sadık hizmetinden dolayı ödüllendirileceğinde hangisi fark edildi? 2010'da İspanya?" Soru büyük ilgi uyandırdı. Seçenekleriyle rakibini terleten sorunun cevabı, arama motorlarında birçok kişi tarafından hızlıca aranıyor. İşte cevabıyla sizi şaşırtacak bu sorunun cevabı:

Kim Milyoner Olmak İster
 

2010 yılında, Joaquin Garcia adlı bir subay, İspanya'da 20 yıllık iyi ve sadık hizmetinden dolayı ödüllendirileceğinde ne fark ettiniz?A- Altı yıl önce öldü.

B- Altı yıldır işe gelmiyor

C- İkizi ile dönüşümlü olarak işi yapar.


D- Böyle bir insanın hiç varolmadığı

Doğru cevap, altı yıl önce öldüğü olurdu.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum