Nil Karaibrahimgil ne kadar uğraşsa da oğlu Aziz Arif'i ikna edemedi!

Nil Karaibrahimgil ne kadar uğraşsa da oğlu Aziz Arif'i ikna edemedi!, Şarkıcı Sertab Erener'in kardeşi Serdar Erener ile 2010 yılından beri evli olan Nil Karaibrahimgil, eşi ve oğluyla Bodrum'da tatil yapıyor. Teknede güzel vakit geçiren ünlü şarkıcı, oğlu Aziz Arif'i denize gitmeye ikna edemeyince elinden tabletini almak zorunda kaldı.

Nil Karaibrahimgil ne kadar uğraşsa da oğlu Aziz Arif'i ikna edemedi!
10 Temmuz 2022 - 00:40 - Güncelleme: 10 Temmuz 2022 - 00:41
Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil ve eşi Serdar Erener, geçtiğimiz günlerde oğulları Aziz Arif'i Bodrum'a götürdü. Bodrum'un ıssız koylarında teknelerini demirleyen çift, akşam saatlerinde denize girerken masmavi suların tadını çıkardı.

Nil Karaibrahimgil ve eşi Serdar Erener

Arif'in vitamin ilacını oğluna vermeyi ihmal etmeyen Karaibrahimgil, tabletiyle çok vakit geçiren oğlunu kitap okumaya çağırdı. Kitap okumak istemeyen Arif, annesinin sözlerini dinlemedi ve bu kez ünlü şarkıcı, oğluna denizde yüzmeyi teklif etti.Aziz Arif'in hiçbir teklifi kabul etmemesi üzerine ünlü şarkıcı, hem oğlunun hem de oğlunun teklifini aldı. bilgisayar ve tablet. Asık suratlı Arif, teknede durmuş, anne ve babasının yüzdüğünü hüzünle izliyordu.

Nil Karaibrahimgil

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum