Oktay Kaynarca'nın dev projesi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinde partneri belli oldu Kim oldu?

Oktay Kaynarca'nın dev projesi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinde partneri belli oldu Hit oyuncu Oktay Kaynarca, EDHO'nun ardından ATV'ye yeni bir proje getiriyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Cezayir karakterine dizide hayat verecek olan Kaynarca'ya eşlik edecek yıldızın adı belli oldu. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ne hakkında, oyuncuları kimler? İşte tüm detaylar...

Oktay Kaynarca'nın dev projesi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinde partneri belli oldu Kim oldu?
13 Haziran 2022 - 22:40 - Güncelleme: 13 Haziran 2022 - 22:45
Onur Tan ile birlikte kurdukları 'Güzel Adamlar' yapım şirketinin üstlendiği 'Ben Bu Cihana Sığmazam', atv ekranlarında seyirciyle buluşmak için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Kaynarca'nın Cezayirli karakterine hayat vereceği dizinin kadrosu belli oldu. Adını Mustafa Yeşilyurt'un türküsünden alan dizinin oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi şimdiden çok ses getirecek gibi görünüyor. Öte yandan dizinin yapımcısı olan Oktay Kaynarca'ya eşlik edecek sürpriz isim belli oldu.

Oktay Kaynarca'ya eşlik edecek sürpriz isim kim oldu?

PARTNERİ PELİN AKİL OLDU

Oktay Kaynarca'ya yeni projesinde Pelin Akil eşlik edecek

EDHO'nun yıldız oyuncusu Oktay Kaynarca'ya yeni projesinde Pelin Akil eşlik edecek. Kaynarca, Cezayir karakterine hayat verirken, güzel oyuncu Akil ise Doktor Firuze rolünü oynayacak.
 

"BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA" KİMLER VAR?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA

Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Uğur Yücel, Turgay Tanülkü, Levent Ülgen, Emir Bendirlioğlu, Engin Benli ve Yalçın Hafızoğlu'nun yer aldığı EDHO'nun ekranlarında yerini "Bu Dünyaya Sığmıyorum" dizisi alıyor. MTB. Kaynarca, sağlam oyuncu kadrosuna dahil etmek için Mayıs ayında Işıl Yücesoy ile el sıkıştı. Öte yandan Onur Tan'ın EDHO'da başrol oyuncusu Kaynarca ile de bir randevusu vardı.

4 dizi ve 2 uzun metrajlı film tekliflerini reddetmesiyle tanınan Savaş Özdemir ve Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi için görüşmelerin devam ettiği ve oyuncu kadrosuna dahil edileceği öğrenildi.


Daha önce Behzat Ç. Unutulmaz yapımlara imza atan Tarkan Karlıdağ'ın da yapım ekibinde yer aldığı dizide Alican Yaraş ve Yusuf Alp'in yanı sıra Türkiye'nin en güçlü senaristlerinden Mahinur Ergun yazıyor. Ergun, “Asmalı Konak”, “Sasifelek Çıkmazı” ve “Baba Evi” gibi projelerini yazdı. Haziran ayında başlayacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Eylül ayında ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum