Orhan Ölmez gözyaşlarına hakim olamadı! Alişan'la Hayata Gülümseme programı

Orhan Ölmez gözyaşlarına hakim olamadı!, TRT1 ekranlarında ekrana gelen Alişan'la Hayata Gülümseme programına konuk olan şarkıcı Orhan Ölmez, sohbet sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Ölmez'in hikayesi de izleyenleri ve programın sunucusu Alişan'ı gözyaşlarına boğdu.

Orhan Ölmez gözyaşlarına hakim olamadı! Alişan'la Hayata Gülümseme programı
16 Haziran 2022 - 23:01 - Güncelleme: 16 Haziran 2022 - 23:05
2003 yılında seslendirdiği ilk albümü 'Su Misali' ile gönüllere dokunan Orhan Ölmez, önceki gün TRT1'de Alişan'ın sunduğu 'Alişan'la Gülümse Hayat' programına konuk oldu. 'Her Şeyin Farkındayım', 'Damla Drop', 'Türkü', 'Erkek ve Kadın' ve 'Sessiz Sessiz' gibi sayısız albüme imza atan Ölmez, sergilediği konserle herkesi ağlattı. misafir oldu. .
 

"15 yaşıma kadar BABA kelimesini kullanmaktan hep kaçındım"

Babamı 11 yaşında kaybettiğim için 'baba' kelimesi geçti.

Konuk olduğu programda babası Abdulvahabi Gazi Ölmez'in vefatının ardından yaşadığı duygusal süreci anlatan 44 yaşındaki sanatçı, "Babamı 11 yaşında kaybettiğim için 'baba' kelimesi geçti. ' 15 yaşıma kadar kullanmaktan her zaman kaçındığım bir kelimeydi. Yıllar sonra konuyu normalleştirebildim. Baba bir güçtür, bir liderdir, bir liderdir, bir rehberdir. Aslında 10 yaşıma kadar bir baba figürüyle yaşadım ve o hala benim rehberim. Babam hastayken evimizin önünde ambulansa bindirdim, hastaneye gitmek istedim. Gelme dediler, babamı sadece bir kez gördüm. O da "Son görüşmemizdi ama hiç öyle davranmadı. Babam bir süredir tatile gitmiş gibi hissettim, geri dönecekmiş gibi hissettim. Sıcakken yara acımıyor, acımaya başlıyor. Yavaşça kabuk bağla. Sonra kabuğunu soymaya kalk, ada daha çok acıtıyor” dedi.

 

"BU ŞARKI BABAM İÇİN"

BU ŞARKI BABAM İÇİN

Su Misali albümündeki 'Özledim' şarkısıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Ölmez, konuşmasına şu sözlerle devam etti:

"Babamın sesinin rengini hatırlamayı çok özlüyorum. Bazen hatırlamaya çalışıyorum ama olmuyor. Herkes 'Seni özlüyorum' şarkımı bir aşk şarkısı sanıyor ama babama özel. O yüzden. Onu özlüyorum.Babamı çok özlüyorum.Bazen evde beni aradığını duyuyorum.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum