Özcan Deniz'den eski eşi Feyza Aktan'a büyük suçlama!

Özcan Deniz'den eski eşi Feyza Aktan'a büyük suçlama!, Sadece 13 bölüm süren 'Seni Çok Bekledim' dizisiyle ekrana gelen Özcan Deniz, dizinin kısa olmasının asıl sebebinin eski eşi Feyza Aktan olduğunu iddia etti.

Özcan Deniz'den eski eşi Feyza Aktan'a büyük suçlama!
10 Ekim 2022 - 00:44 - Güncelleme: 10 Ekim 2022 - 00:45
2019 yılında Feyza Aktan'dan çalkantılı bir şekilde boşanan şarkıcı Özcan Deniz, 15 aylık evliliğin ardından çeşitli aksiliklerle karşı karşıya kaldı ve dava açıldı. Özcan Deniz hakkında suç duyurusunda bulunan Aktan, "kasten yaralama, özgürlüğünden yoksun bırakma, hakaret ve tehdit" gibi durumlara maruz kaldığını iddia etti. Aynı şekilde şiddet iddialarının çok tartışıldığı olayların ardından Özcan Deniz herkesi şaşırtacak bir açıklama yaptı.

 Özcan Deniz eşi Feyza Aktan

Bir süredir çok uğraştığı 'Çok Bekledim' dizisinde istediği başarıyı elde edemeyen Deniz, asıl sebebi eski eşi Feyza Aktan'a bağladı. "Dizinin yayınlanacağı gece rakip kanalda 'Özcan Deniz'e şiddet uyguladım' iddiasıyla dava açıldı" sözlerine başlayan Deniz, "Sonuç odaklı bir haber vardı. Bu da çıktı. tacize uğradı 6 ay sürdü hemen hemen tüm gazete ve medyalarda ameliyat oldu diziyi bitirdi 120 kişilik ekmekle oynandı belki başka sebeplerden şov bitti diyenler vardır hayır Senaryoyu sen yaz sen bir araya getir sen o gece reyting panosunu takip ettik rakip kanaldaki bu haberden sonra nasıl geçtiğini gördük. Ertesi hafta insanlar takip etmeyi bıraktı, bir gösteri yarattı. "Gördük. Önemli değil" dedi.

 Özcan Deniz

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum