Petek Dinçöz Amerika'ya neden taşındığını açıkladı. Neden Amerika'ya gitti

Petek Dinçöz Amerika'ya neden taşındığını açıkladı. Petek Dinçöz, 2014 yılında iş adamı Serkan Kodaloğlu ile evlenmişti. Eşi Serkan Kodaloğlu’ndan boşanmasının ardından Amerika’ya yerleşen Dinçöz, önceki gün Etiler’de ortaya çıktı.

Petek Dinçöz Amerika'ya neden taşındığını açıkladı. Neden Amerika'ya gitti
16 Temmuz 2022 - 22:57 - Güncelleme: 16 Temmuz 2022 - 22:58
"Foolish Casanova" şarkısıyla üne kavuşan Petek Dinçöz ve Serkan Kodaloğlu, Temmuz 2014'te Baltalimanı'nda bir mekanda dünyaevine girmişti. Çiftin 4 Ağustos 2017'de oğulları Aslan dünyaya geldi. Mahkemeye çıkan çift, geçtiğimiz Mart ayında sekiz yıllık evliliklerini tek oturuşta sonlandırmıştı.

Petek Dinçöz

41 yaşındaki şarkıcı, ayrılık haberini sosyal medya hesabından paylaşarak, "Sayın Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından bu yana devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı, karşılıklı saygı çerçevesinde bitirme kararı aldık. anlaşma Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için anne ve babamızla ilişkimiz her zaman devam edecek, sesini duymayı umuyorum” dedi.

Petek Dinçöz amerikaya gitmesi

İrfan Aslan ile Miami'ye taşındığını açıklayan 41 yaşındaki şarkıcı, yeni evinin bahçesinde oğluyla birlikte verdiği poza şu notu düştü:

"Herkese merhaba... Yıllardır beni yalnız bırakmayan ve benimle birlikte büyüyen 'PDFC' ailem ve ardından sevgili hayranlarım... Öncelikle beni sorduğunuz için çok teşekkür ederim. peki ben miami'ye taşınmaya karar verdim çünkü önümüzdeki dönemde üniversite eğitimine yurtdışında devam etmesini istedim bölüm olarak bir süre gidip geleceğim alışmaya çalışacağım aktif olmaya çalışacağım Instagram'da mümkün olduğunca. Hepinizi çok seviyorum. Büyük sevgiler."


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum