En İyi Ping Atma Siteleri 2022 | Toplu Ping Atma

Ping Atma Siteleri 2022 yeni güncel listeyi sizlere paylaştık. Web siteleriniz hemen index alır. En İyi Ping Atma Siteleri hızlı ping atma ve Toplu Ping Atma siteleri Google de hızlı index almanıza yararlı olacak Ping sitesi.

En İyi Ping Atma Siteleri 2022 | Toplu Ping Atma
19 Mart 2022 - 01:47 - Güncelleme: 19 Mart 2022 - 01:48

İçindekiler;


En iyi Ping Atma Siteleri, hakkında sizlere Ping sitelerini Paylaşacağız.
Web sitenizi veya bloglarınızı kısa bir süre içinde popüler web dizinlerine ve Pİng atma siteleri arama motorlarına dizinleme söz konusu olduğunda ping atma sitelerinin harika olabileceğine şüphe yoktur. Bloglamanın en iyi yanı, bunu gerçekleştirmek için herhangi bir özel bilgiye veya beceriye sahip olmak zorunda kalmamanızdır. Çoklu ve Toplu Ping Atma sitelerin listesini aşağıda listeliyoruz.

Tek yapmanız gereken web sitelerinin URL'sini kullanmak ve ping atma sekmesine tıklamak ve Toplu Ping Atma da yapabiliyorsunuz ve sonra işiniz bitiyor. Bu tür web siteleri, blogda uygulanan güncelleme veya değişiklikler hakkında çeşitli ping atma siteleri arama motorlarını bilgilendirmek için Blogosphere'de kullanılır. Ping siteleri SEO için araç olarak da kullanılmaktadır.

Ping Siteleri
 

Ping Sitelerinin Avantajları


İçeriği çeşitli ping atma siteleri arama motorlarına göndermek ve değiştirmek için en iyi ping atma web sitelerini kullanabilirsiniz.
Backlink'leri sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz

Çeşitli ping atma siteleri arama motorlarında görünürlüğünüzü artırabilirsiniz
Ping siteleri, Toplu Ping Atma web sitenizi veya blogunuzu farklı ping atma siteleri arama motorlarıyla gerçekten hızlı bir şekilde dizine almanıza yardımcı olabilir.
 

Trafiği artırmak için blogunuza nasıl ping yapılır?


Değerli zamanınızın çoğunu mükemmel blog yazmak için köleleştirerek geçirdiğinizi ve açıkçası insanların bunları yaşamasını isteyeceğinizi inkar etmek mümkün değildir. Ancak insanların blogunuzu okumasını sağlamak için; çok fazla trafik çekmek zorunda kalacaksınız. Bu nedenle, ne kadar çok okuyucu çekerseniz, kârın o kadar büyük olacağını anlamanız gerekir. Blogunuz için içeriği yazdıktan ve insanların blogunuzu çeşitli ping atma siteleri arama motorlarından çıkarmasını bekledikten sonra.
"Toplu Ping atma" işinizi daha kolay bir hale getiriyor, sitenizin alt içeriklerinede birden fazla ping atma daha kolay bir hale geliyor sizler açısından.
Çoğu okuyucunun ve internet kullanıcısının bilgi ararken internet ping atma siteleri arama motorlarını kullandığını unutmayın. Çalışmalar, internet kullanıcılarının ping atma siteleri, arama motoru sonuçlarında iki numaradan sonra sayfalara tıklama zahmetine girmediğini ortaya koyuyor. Bu nedenle, fark edilmek için ilk sayfada bir sıralama bulmak önemlidir.


Google'a güveniyorsanız, içerik yazma konusunda dizin oluşturma işlemi haftalarca uzayabilir. İşlemi hızlandırmak için, blogunuzun geliştirildiklerine dair çeşitli ping atma siteleri arama motorlarına bir bildirim göndermek için çeşitli toplu ping atma sitelerini  kullanabilirsiniz. Bu işlem, çeşitli ping atma siteleri arama motorlarındaki sıralamanızı geliştirecek ve bloglarınızdaki trafiği artıracaktır.

Ping atma siteleri, arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmek için kullanabileceğiniz en iyi yöntemlerden biridir. İşleri kısa kesmek için ping sitelerine Toplu Ping Atma web sitelerine gelişmiş içerik eklediğiniz farklı ping siteleri arama motorlarına bir bildirim gönderir. Çeşitli ping atma siteleri arama motorları, yazdığınız bloga izler gönderir ve dizine ekleyecektir.

Hatırlamanız gereken şey, Ping atma siteleri Toplu pinglemenin yalnızca bir kez yapılması gerektiği ve içerik yayınlandıktan sonra da yapılması gerektiğidir. Bloga çok sık ping yapıyorsanız, toplu ping atma siteleri arama motorları spam olarak değerlendirir. Güncellemeyi göz ardı etme ve hatta web sitenizi yasaklama eğiliminde olacak belirli ping atma siteleri Arama motorları vardır. Sitenizde yeni içerik varsa, ping yapmayı unutmayın. Web sitenizi güncelledikten sonra bildirimleri farklı ping siteleri arama motorlarına ileden Technocrati ve WordPress gibi web sitelerine rastlayacaksınız.

En İyi Ping Atma Siteleri 2022


Web siteniz güncellendiğinde ping atma siteleri arama motorlarına otomatik olarak ping yapan Technorati ve WordPress gibi blog sistemleri veya siteleri vardır. Sitenize otomatik olarak ping yapmak için bu sistemlerin En iyi Ping Atma Siteleri olanaklarını aramanız yeterlidir.

Örneğin, WordPress kullanıyorsanız, bu özellik yerleşiktir ve yazma moduna geçtiniz ve ayar yazan sekmeyi seçmeniz yeterlidir. Sonunda, ping atma sitesine erişmenizi veya güncellemenizi sağlayacak bir kutu bulabileceksiniz.

Bazen bu hizmetler profesyonel blogcular tarafından fark edilmez. Daha fazla miktarda sonuç üretmek istiyorsanız, bu ayrıntıları dikkate almak çok önemlidir. Ayrıca ping işlemini gerçekleştirmeyi tercih eden birçok web yöneticisi ve blog sahibi ile karşılaşacaksınız. Gerçekten ilgileniyorsanız, piyasadaki çeşitli ping atma siteleri hakkında biraz araştırma yapabilirsiniz. Bununla birlikte, blogunuz, kategoriniz ve URL'niz için bir başlık göndermeniz de gerekecektir.

Kullanmak istediğiniz web sitesini seçme seçeneğiniz olacaktır. Tüm süreç yaklaşık 10 dakika sürecek. Blogunuzu daha geniş bir kitleye tanıtma konusunda gerçekten ciddiyseniz, çeşitli en iyi ping atma sitelerini kullanmalısınız.
 

Blogunuzu çok etkili bir şekilde dizine ekleyecek En iyi Ping atma siteleri 2022


Pingomatic.com - Bu, web sitenize eklenen yeni içerikte çeşitli ping atma siteleri arama motorlarını güncellemeye yardımcı olan bir web sitesidir. Ping atma Web sitesi, tüm aşağı akış hizmetlerinin yasal olduğundan emin olmak için düzenli kontroller yapar.
Twingly.com - Blogunuz dizine eklenebilir, aynı zamanda ne hakkında yazdıklarını görmek için diğer blogcuları takip edebilirsiniz.
Auto-ping.com – Bu web sitesi ile çeşitli ping siteleri arama motorlarında daha hızlı dizin oluşturmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Feedshark.brainbliss.com – Bu, çevrimiçi bulacağınız bir ücret aracıdır.
Mypagerank.net – Bu başka bir fantastik ping atma sitesi; toplu ping atma arama motorlarında blogları dizine eklendiğinde mükemmel sonuçlar verir.
Icerocket.com - Web sitenizi çok büyük bir kitleye tanıtmaya gerçekten istekliyseniz, bu ping sitesini dışarıda bırakmayın.
Bitacoras.com – Bu web sitesi ping'i zahmetsiz bir işlem haline getirir ve hızlı sonuçlar göreceksiniz.
Totalping.com – Bir kullanıcı olarak kurulum sırasında tam destek, 7/24 teknik destek alacaksınız ve en önemlisi çok güvenli ve güvenilir.
Ping.in – Bu, blogunuzu güncelleştirdiğiniz toplu bing atma siteleri arama motorları gibi Web Günlüğü Hizmetleri'ne bildirimde veya ping yapan bir ping atma hizmetidir. Bu, web sitesinin içeriği daha büyük bir kitle için kullanılabilir hale getirmek için blogunuzu daha hızlı dizine eklesini sağlar.
Pingler.com – Bu web sitesi, URL'leri hesabınızda saklayabilmeniz için size premium hizmetler sunar. Bu URL'ler düzenli olarak ping edilir.
blogbuzzer.com - blog yayınlarınızı blog kataloğu, blog merkezi, blog girişi, blog nabzı, blog yuvarlanması, google blog araması, olumsuzlayıcı vb.
googleping.com - Bloglamada ping, web günlüğün başka bir sunucuya içeriğinin güncelleştirildiğini bildiren XML-RPC tabanlı bir itme mekanizmasıdır. Sunuculara ping yapmak için, daha sonra yeni materyale sahip blogların bir listesini oluşturabilen bir XML-RPC sinyali gönderilir. Bu, google ve Bing gibi en iyi ping atma siteleri arama motorları tarafından bulunan içeriği ve web sayfalarını almak için avuç içi bir iştir.
smallseotools.com - İçerik yazarları, öğrenciler ve öğretmenler için yinelenen içeriği serbestçe tespit etmek için ücretsiz bir çevrimiçi intihal denetleyicisi aracı sunan küçük SEO araçları.
useme.org - Bölgenizdeki becerilere göz atıp paylaşmanın eğlenceli ve hızlı yoludur. Sohbet, harita, sahte filtreler vb. Bu profil birçok serbest çalışan için çok pahalıdır.
Freelinksubmitter: Yaklaşık olarak ayda 16K ziyaretçisi olan nispeten düşük trafikli bir web sitesidir. Ayrıca, ücretsiz bağlantı gönderen henüz sosyal medya erişimini büyütmedi. Bu etki alanının güvenliği ve itibarı hakkında hala veri eksikliği var, bu yüzden göz atarken çok dikkatli olmalısınız.
masspinger.com - Maksimum çalışma süresi, özel proxy'ler ve kayıt gerektirmemesini sağlamak için web sitelerinizi özel sunuculara sahip ping atma siteleri arama motorlarına gönderin.
site24x7.com Online iş ticaret için önemli bir Ping atma web sitesidir ve diğer çevrimiçi hizmetler tüm yıl boyunca 7 gün 24 saat mevcuttur. Bazen ara sıra sorun yaşıyor olabilirsiniz.
DomainPinger: Alanınıza 2450'den fazla farklı web sitesine ping yapacaktır. Ücretsiz listeleri kabul eden çok sayıda web sitesi ve esas olarak bir web sitesi istatistiğine, site hakkında tüm bilgilere ve tüm işletme listeleri ve dizinlerine sahip bilgilere sahip olanlardır.
mypagerank.net Google, bir sayfanın önemini belirlemek için çağrı cihazı kullanır. Daha yüksek bir sayfa sıralaması, önemli üst sıralardaki sayfalar tarafından alınır ve arama sonuçlarının en üstünde görünme olasılığı daha yüksektir. Google sayfa sıralaması (PR) 0 - 10 arasında bir ölçüdür. Google sayfa sıralaması backlink'leri temel almaktadır.

Diğer popüler en iyi ping atma siteleri bazıları 2022

  • Bulkping.com
  • Blogbuzzer.com
  • Pingsitemap.com
  • Pingmylink.com
  • Pingfarm.com
  • ping.eu/ping/
  • backlinkping.com
  • pingoat.net 
  • pingbomb.com
Bunlar, blogunuzu hızlı bir şekilde dizine almanıza yardımcı olacak en iyi ping siteleri 2022'dir. Bu nedenle, büyük bir kitle kazanmak istiyorsanız bloglarınızı dizine almanın ne kadar önemli olduğunu şimdiye kadar anlamışsınızdır. En iyi Toplu Ping Atma siteleride listemizde mevcuttur.
 

Neden içeriğe ping yapmanız gerektiğini öğrenin


Ping Atma Neden Önemli; Hiç şüphe yok ki, bir blog yazıyorsanız, elbette, insanları mümkün olan en kısa sürede cezbetmek için net blogunuza ihtiyacınız vardır. Normalde kullanıcıların yeni blogunuz hakkında bilgi vermelerini destekleyen ping aracı burada duruyor. Saniyeler içinde trafiğe mümkün olan en kısa sürede sahip olabileceksiniz.

Ama neden yeni içeriklere ping atılıyor; Daha önce de belirtildiği gibi, yeni içeriğe ping atmak başkalarının en son güncellemeniz hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olacaktır. Bu, ziyaretçileri mümkün olan en kısa sürede çekmek için kullanılacak basit ve basit bir yöntemdir. Bu nedenle, bir blogcuysanız, hiçbir şey hakkında endişelenmeden kullanabileceğiniz faydalı bir şeydir.

Buna ek olarak, ping atma aracını kullanmaktan kaçınırlarsa ne olacağını bilmek isteyen bazı insanlar vardır. Temel olarak, ping aracıyla hiçbir şey değişmeyecek. Ancak potansiyel kullanıcıları blogunuza çekmek çok zaman alacaktır.

Ping sitelerini kullanmanız ve bu tür zorlukların üstesinden kolayca gelmeniz önerilir. En önemlisi, çevrimiçi olarak tonlarca blog var, ancak daha az trafik nedeniyle insanlarla bilgi paylaşamıyorlar. Bu tür durumlarda, kullanıcıların hiçbir şey hakkında endişelenmeden ilerlemek için Toplu ping atma aracını kullanmaları gerekir.
 

Trafiği Artırmak için Bazı Sosyal Yer İşareti İpuçları


Sosyal yer iminin, trafiği rahatça cezbetmek için tahsis edilecek özel araçlardan biri olduğu doğrudur. Ayrıca, kullanıcıların web sitesinin derecelendirmesini de büyütmelerini destekler. Bununla birlikte, Ping aracını kullanmak zor bulan ve hayal kırıklığıyla karşı karşıya kalan bazı insanlar vardır. Eğer onlardan biriyseniz, artık endişelenmenize gerek yok. Doğru yere geldin.

Burada, potansiyel kullanıcılar bu konuda yeterli bilgiye sahip olacak ve kolaylıkla başarı kazanacaktır. Ping sitelerinden bazıları aşağıda verilmiştir, tek yapmanız gereken kontrol etmek ve kolayca ilerlemek için trafik miktarını artırmak için kullanmaktır.
 

Ping-O-Matic:

Ping-o-Matic, çeşitli şeyler sunan kullanıcılar için mevcut seçeneklerden biridir. Ping-o-Matic'in özellikleri, blogunuzun zahmetsizce zirve noktasına ulaşacağını garanti eden daha iyi bir hizmet şeklinde mevcuttur.
Temel olarak, Ping-o-Matic, blogcuların yanı sıra web sitesi sahiplerinin sosyal hizmetlere yer imi mesajları iletmesine izin veren WordPress'in bir ürünüdür. Sosyal Hizmetlere yer işareti koymak, yeni blogun yayınlanması ve güncellenmesi hakkında Facebook, dig ve 30 daha fazlasıdır.
Yer işareti sitelerine ileti Ping atma araçları tarafından başvuruldu. Bu nedenle, web sitelerinizi uygun bir şekilde büyütmek için bu faydalı şeyleri kullanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
 

Onlywire.com:

Başka bir seçenek de Ping-o-Matic ile benzer şekilde çalışan Onlywire.com.
onlywire.com tarafından sunulan ve kullanıcıların uzun süre ona bağlanmasını sağlayan birkaç öğe vardır.
İlk kez kullanıyorsanız, herhangi bir ping aracı kullanmadan önce incelemeleri ve derecelendirmeyi kontrol etmeniz önerilir.
Kullanıcıların zaman kaybetmelerini sağlayan birçok sahte Ping sitesi vardır. Ping sitelerinin mükemmel çalıştığından emin olmak için tavsiye edilir. Aksi takdirde, başarı kazanmak için daha iyi bir seçenek bulmak ve seçmek daha iyidir.
Kullanıcıların, farklı sosyal medya siteleri aracılığıyla blogunuzla ilgili potansiyel kişilere bir mesaj göndererek trafik miktarını büyütmelerini sağlar.
 

Pingoat:


Kullanmak için benzersiz ve yenilikçi şeyler sağlayan ping platformlarından biridir.
Pingoat ayrıca çok fazla komplikasyonla karşılaşmadan muazzam miktarda şöhreti kullanmak ve elde etmek için İngilizce ve İngilizce olmayan ping seçenekleri sunar.
Son ankete göre, ping sitesi veya platformlarının kullanımı nedeniyle kazanç miktarı artıyor.
Sitelerde gelişen trafik ile kullanıcılar istenen miktarda şöhrete ve kazanç elde etmeye yönlendiriyor.
Pingoat'ı henüz duymadıysanız, sanal pazarın zenith noktasına etkili bir şekilde ulaşmak için kullanmamak daha iyidir.
Diğerlerine kıyasla, Pingoat daha iyi bir hizmet ve rahatça tahsis edebileceğin daha fazla özellik sunar.

Bu konuda daha fazla ne biliyoruz?


Genel olarak, birkaç ping sitesi hakkında endişelenmeye gerek yoktur. Bunlardan birini seçmeniz ve trafiği artırmak için kullanmanız önerilir. Daha iyisini bulmayı göz korkutucu bulan bir sürü insan var. Bu nedenle, yukarıda belirtilen ping sitelerine göz atın ve en son güncellemeniz ve blogunuz için kullanın. En önemlisi, bazı insanlar ping olanların backlink'lerden daha iyi olduğunu opine.

Backlink nedir? Bir site sahibinin bir bağlantıyı diğerine bağlamasını sağlayan bir tür araçtır. Bununla, herhangi bir web sitesine tek bir yerden erişebilirsiniz. Ancak, uzun vadede faydalı değildir. Bu nedenle, Ping sitelerine göz atın ve yeni blogunuza olan trafiği kolaylıkla büyüterek başarı kazanın.

Ping Atma Siteleri hakkında Toplu Ping Atma hakkında da Yorum yazmayını unutmayınız. Bizleri okuyup takip ettiğiniz için teşekkürler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum