Sabahın Sultanı Seda Sayan Nurgül Aslan kimdir? | Emre Deveci Kimdir?

Ekranların fenomen dizisi Seda Sayan'a katılan Nurgül Aslan, eğlenceli kişiliği ve kendine has tarzıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Peki Sabahın Sultanı Seda Sayan Nurgül Aslan kimdir? Sabahın Sultanı Seda Sayan Nurgül Aslan kaç yaşında, nereli? Detaylar buradan Açıklıyoruz...

Sabahın Sultanı Seda Sayan Nurgül Aslan kimdir? | Emre Deveci Kimdir?
21 Eylül 2022 - 23:01 - Güncelleme: 21 Eylül 2022 - 23:02
Gündüz kuşağının en sevilen dizilerinden Sabahın Sultanı Seda Sayan haftanın her günü yayınlanan bölümleriyle izleyenleri ekrana kilitliyor. Ateşli tartışmalarla ekrana gelen dizinin final bölümüne Nurgül Aslan damga vurdu.

Sabahın Sultanı Seda Sayan Nurgül Aslan

Kayınvalidesi Nazlı Hanım ve eşi Emre'ye karşı verdiği mücadeleyle dikkatleri üzerine çeken Nurgül Hanım'ın hayatı herkesin merak konusu oldu. Birçok kişi "Nurgül Aslan kimdir?" diye soruyor. O sorar. Nurgül Aslan kaç yaşında, nereli? arama motorları gibi soruların cevaplarını aramaya başladı.

Sabahın Sultanı Seda Sayan Nurgül Aslan Emre Deveci Nikah Masası
 

NURGÜL ASLAN, SABAHIN SULTAN SEDA SAYAN KİMDİR?

Sabahın Sultanı Seda Sayan'da öne çıkan Nurgül Aslan, kendine has tarzı ve tavrıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir çocuk annesi olan Nurgül, 3.5 yıldır Emre Deveci ile birlikte ve yakında nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Kayınvalidesi Nazlı Hanım'ın rızasını kazanmaya çalışan Nurgül Hanım, şakacı tavrı ve sert sözleriyle sosyal medyaya damgasını vurdu.

Nurgül Aslan Kimdir?


Seda Sayan'a katılan Nurgül Aslan

 Seda Sayan Nurgül Aslan Sabahın Sultanında Programın da


Emre Deveci ile Nurgül Aslan Resimlerinden Bir Kare
seda sayan programlarını buradan takip edebilirsiniz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum