Seda Sayan'a konserde çeyiz sandığı hediye edildi!

Seda Sayan'a konserde çeyiz sandığı hediye edildi! Seda sayan bu hediyeye çok şaşırdı ve kabul etti. Seda Sayan 8. nikah masasına oturdu.

Seda Sayan'a konserde çeyiz sandığı hediye edildi!
28 Mayıs 2022 - 10:50
Geçtiğimiz aylarda 8. düğünü için nikah masasına oturan şarkıcı Seda Sayan, çeyiz sandığı hediyesiyle konserde sahneye çıkınca şaşkınlığını gizleyemedi. Ünlü şarkıcı, hediyenin ardından sevdiği kişiyle evlenemeyenlerin gelip kendisini görmeleri gerektiğini söyledi.

Seda Sayan, çeyiz sandığı hediyesiyle konserde

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, konuşması ve duruşunun yanı sıra estetik ve hırsızlık yapan fotoğraflarıyla da her zaman gündemde olan isimler arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcı Sayan, geçtiğimiz aylarda 8. kez Çağlar Ökten ile evlendi.

Alanya Belediyesi'nin düzenlediği Turizm ve Sanat Festivali'nde sahne alan Seda Sayan, tüm izleyenlerle doyasıya eğlendi. Unutulmaz anlara imza atan Sayan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'den hediyeler aldı.
 

SEDA SAYANA ÇEYİZ SANDIĞI HEDİYE EDİLDİ

Belediye başkanının hediyeleri arasında el yapımı bir buket ve ardından el yapımı ceviz ağacından bir sandık vardı.

Başkan Yücel hediyelerini "Yeni gelin seni gördü. Takım arkadaşlarım sağ olsun" sözleriyle sunarken Sayan'ın sevinç ve şaşkınlık ifadesi dikkatlerden kaçmadı.


SEDA SAYANA ÇEYİZ SANDIĞI HEDİYE EDİLDİ

"SEVDİĞİ OLAN VARSA ÇEYİZ DE ALIRIZ NİKAH DA YAPARIZ SORUN DEĞİL"

Hediyenin ardından tüm dinleyicilere seslenen ünlü şarkıcı, "Seviyorum, kıza sahip olamıyorum" ya da "Seviyorum, bu adamın annesi beni istemiyor" diye yanıma gelmeli. Olmak. Sana bir yemek odası, bir yatak odası, bir oturma odası takımı vereceğim. Senin için kurban olacağım” dedi.

SEVDİĞİ OLAN VARSA ÇEYİZ DE ALIRIZ NİKAH DA YAPARIZ SORUN DEĞİL
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum