Profesyonel SEO Hizmeti Nasıl Alınır? | SEO Hizmeti Fiyatları nedir?

Profesyonel SEO Hizmeti nasıl alınır. SEO Hizmeti Nasıl Alabilirim, SEO fiyatları nelerdir. Hangi SEO Hizmeti Ajansıyla çalışabilirim. SEO hizmeti almak için nasıl yapabilirim.

Profesyonel SEO Hizmeti Nasıl Alınır? | SEO Hizmeti Fiyatları nedir?
19 Mart 2022 - 01:53 - Güncelleme: 05 Haziran 2022 - 12:29

İçindekiler;

 

Profesyonel SEO Hizmeti Nasıl Alınır? 


Arama motoru optimizasyonu, trafiği büyütmenin ve çevrimiçi iş kazanmanın en güvenilir yollarından biridir, ancak SEO hizmeti almak isteyen sitelerin ne arayacağımı bilmesi gerekir.

Web siteniz için Profesyonel SEO hizmeti nasıl alınır hakkında birkaç seçeneğiniz vardır. Bunu kendiniz yapabilir veya ajansa dış kaynak olarak kullanabilirsiniz, ancak her iki durumda da, elde ettiğiniz herhangi bir SEO'nun işletmenizi uzun vadeli hedeflerinize yönlendirebildiğinden ve mevcut marka dilinizle eşleşebildiğinden emin olmak istersiniz.

 

Önce SEO'nun ne olduğunu bir üzerinden geçelim

SEO, arama motorlarının sayfaları dizine almak ve sıralamak için kullandığı algoritmalar için web sitenizi ayarlamak ve düzenlemek anlamına gelir. Çok çeşitli faktörleri (kod, tasarım, içerik, meta veriler, yapı ve çok daha fazlası dahil) ayarlayarak, web sitelerinin sayfalarını arama sonuçlarında daha üst sıralarda sıralamaları ve daha fazla organik trafik elde etmeleri mümkündür. En iyi SEO almak, işletmeniz için önemli olan ve işletmenizin tam olarak ne sunduğunu arayan önemli müşterileri getirebilecek, Profesyonel SEO Hizmeti arama kelimeleri için daha üst sıralarda yer alabilmeyi içerir.

Birçok insan için sorun, bunun oldukça dahil olmasıdır - sitenizi optimize etmek veya profesyonel bir SEO hizmeti fiyatları için ödeme yapmak için para harcamak için çok fazla çalışma gerektirir. Ayrıca, değişikliklerin dizine eklenmiş olması ve sıralamaların değişmesi bazen aylar sürebileceği için sonuçları görmek bazen biraz zaman alır.

SEO'nun en büyük avantajı, maliyetlerin ücretli reklamlara kıyasla nispeten düşük olması ve ödemenin uzun vadede çok iyi olmasıdır. Bu nedenle iyi arama optimizasyonu birçok pazarlamacı için buna değer. En güvenilir yatırım getirisini sunan tek dijital pazarlama türüdür. Bu nedenle SEO hizmeti nasıl alabilirim işletmeler için önemlidir ve bu yüzden birçok işletme bir SEO şirketi işe alır.
 

Web sitenizin hedefleri için Profesyonel SEO hizmeti alma


İyi seo almak istiyorsanız, işin içinde ne olduğunu ve işletmenizde nasıl bir rol oynadığını bilmeniz gerekir. Doğru soruları sormak ve hizmetinin değerini anlamak için bir ajansın tam olarak ne yaptığını bilmeniz gerekir. Aynı şekilde, çabalarınızı dış kaynak olarak almaya karar verirseniz, yasal seo hizmeti almak için ne aramanız gerektiğini bilmeniz gerekir.
Profesyonel SEO Hizmeti almak sitenizi inanılmaz derece trafik akınına neden olur.
Bu nedenle, arama optimizasyonunun ne içerdiğine ve nasıl başlatılacağına bakalım.

Google ve Bing gibi arama motorlarının arama motorlarındaki sayfaları nasıl sıralatacaklarına karar verirken baktıkları birçok sıralama sinyali vardır. Aslında, kesin miktar kesin olarak bilinmemekle birlikte, her biri farklı önem derecesinde olan 200 kadar farklı sıralama sinyali vardır.

Bir SEO hizmeti almak, ekibinizin sitenizin mümkün olduğunca iyi olduğundan emin olmak için onlarla çalışabileceğini bilmek anlamına gelecektir. Ayrıca SEO ekibinizin şirketinizin hedeflerinin farkında olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. En iyi SEO hizmeti nasıl alınır, uzun vadeli büyümeyi hedeflemenize, site trafiğini artırmanıza, satışları artırmanıza, daha fazla B2B müşteri adayı üretmenize ve daha fazlasını üretmenize yardımcı olabilir, ancak yalnızca sizinle değer varsa.
 

Profesyonel SEO çalışmalarını sitenize alma


Profesyonel SEO Hizmeti almak ve kendi optimizasyon çalışmanızı yapmak istiyorsanız, sitenizde değişiklikleri nasıl uygulayacağınızı bildiğinizden emin olmanız veya gerektiğinde geliştiricinizle çalışabileceğinizden emin olmanız gerekir.

Bir SEO ajansı ile önerilen değişikliklerini veya güncellemelerini uygulamak için onlarla çalışmanız gerekebilir. Ayrıca, ajanslara düzenli aralıklarla değişiklik uygulayabilmeleri ve web sitenizi sorunsuz bir şekilde güncelleyebilmeleri için içerik yönetim sisteminize (CMS) sınırlı erişim sağlamak da yaygındır. Profesyonel SEO Hizmeti almak için arıyorsanız, onlarla ne tür bir erişime ihtiyaç duydukları ve onlara ne vermek istediğiniz hakkında kesinlikle konuşmalısınız.

Radd gibi profesyonel SEO bir ajans, WordPress, Shopify, Magento, Wix, Joomla! Ayrıca bilgi sayfalarını, ürün sayfalarını, blog gönderilerini ve daha fazlasını bulma ve optimize etme konusunda da bilgi sahibi olacaktır.

CMS'nizin doğru SEO sinyallerini değiştirmek için gerekli araçlarla ayarlı olduğundan emin olun. Birçok platform, meta verileri ve bazı durumlarda içeriği değiştirmek için uzantılar, eklentiler veya özel değişiklikler gerektirir.
 

Başlık etiketleri neden bu kadar önemli?


Sayfa başlığı etiketlerini ayarlamak SEO stratejisi için en yaygın ve en önemli faktörlerden biridir. SEO hizmeti almak istediğinizde, bunun elde ettiğiniz hizmetin bir parçası olup olmadığını bilmeniz gerekir, çünkü modern optimizasyonun en önemli, kolayca yapılan bir parçasıdır.

Arama motorları bu başlıkları okur ve sayfanın ne hakkında olduğunu, Örnek kelime; Profesyonel SEO Hizmeti, hangi anahtar kelimeleri sıralaması gerektiğini ve bu sayfanın arama yapanlara ne ilgisi olduğunu anlamaya yardımcı olmak için kullanır. Bunlar arama sonuçlarında da görünür, bu nedenle etki halinde sayfalarınız için reklam görevi görürler.

Başlık etiketleri

Profesyonel SEO Hizmeti nasıl alınır öncelikle sayfamıza, En iyi SEO sıralaması alabilmek için başlık etiketlerinizin doğru ve iyi yazılmış olması önemlidir. Sitenizin başlık etiketleri, ikincil bir değerlendirme olarak insanlar düşünülerek ve "SEO Hizmeti" gibi hedef anahtar kelimelerle yazılmalıdır.

SEO Hizmeti almak için Arama motorları, arama sonuçlarında görünen başlık etiketlerinin ve meta açıklamaların uzunluğuna da bir sınır uygular. Genellikle yaklaşık 60 karakter veya daha az. Başlık etiketiniz çok uzunsa kesilebilir.

İster kendi SEO işinizi yapmak isteyin, ister bir şirketten SEO hizmeti almayı planlıyorsanız, sitenizin başlık etiketlerinin optimize olduğundan ve sitenizin trafik kazanmasına yardımcı olabilecek doğru ve değerli Profesyonel SEO anahtar kelimelerle yazıldığından emin olmak isteyeceksiniz.
 

Neden meta açıklamalarla uğraşasın ki?


Web siteniz için Profesyonel SEO Hizmeti almanın bir parçası olarak, meta açıklamalar tıklama oranını (TO) artırmak ve arama motorlarındaki varlığınızı iyileştirmek için önemli bir stratejidir. Meta tanımlamaların bir sıralama faktörü olmadığını belirtmek önemlidir, ancak bu önemli olmadıkları anlamına gelmez.

Bu açıklamalar, arama motoru sonuçlarında başlık etiketlerinize eşlik eder ve okuyuculara ve ziyaretçilere sayfanızı ziyaret ettiklerinde ne beklemeleri gerekenleri bildirir. Birçok ajans ve SEO serbest çalışanları bunların da önemli olduğunu söyleyecektir.

Profesyonel SEO'ya uygun arama motoru optimizasyonu hizmeti, marka dilinize ve şirketinizin hedeflerine uygun anahtar kelime odaklı, doğru ve profesyonel bilgilerle meta açıklamalar hazırlayabilecektir.

Meta açıklamalar uzunlukla sınırlıdır ve çok uzunsa veya sayfanın ana içeriğiyle eşleşmiyorsa arama motorları tarafından kesilebilir. Sınır kabaca 157 karakterdir. Profesyonel SEO, kelime araştırması yapabilmek ve arama amacına yönelik sorgularla eşleşen ve TO'yu artırabilen hem başlıklar hem de açıklamalar yazabilmek anlamına gelir.

SEO hizmetinizin işletmenizi en iyi temsil eden meta açıklamalarda sizinle birlikte çalışabildiğinden emin olmak isteyeceksiniz.
 

SEO Hizmeti Fiyatları

Profesyonel SEO Hizmeti

SEO Hizmeti ücretleri 
SEO Kelime başına 3 bin TL
Kelime Yoğunluğuna göre ücret belirleme

SEO Hizmeti Fiyatları
 

Anahtar kelime için en iyi duruma getirilmiş içerik


Optimize edilmiş içerik en önemli arama sıralaması sinyallerinden biridir. Sitenizin içeriğini optimize edebilmek, küratörlüğünü yapabilmek ve ayarlayabilmek organik trafiğinizi iyileştirmek için kritik öneme sahiptir. Bir ajanstan SEO hizmetleri alırken, içeriğinizin hedef anahtar kelimeleriniz için en iyi şekilde optimize edildiğinden emin olmak için onlarla çalışabilmek isteyeceksiniz.
 
 • Hedef kitleniz için en önemli konular ve arama kelimeleri etrafında iyi içerikler yazılacak
 
 • En iyi SEO anahtar kelime araştırması almak, içeriğinizin ve sayfalarınızın doğru trafik için doğal olarak sıralanmalarına yardımcı olmak için kritik öneme sahip olacaktır
 
 • Profesyonel bir SEO hizmetinden gelen anahtar kelime yoğunluğu, zorla, doldurulmuş veya spam gibi hissetmeden sitenize doğal olarak uymalıdır. Sitenizin anahtar kelime doldurma için cezalandırılmamasını sağlamak için profesyonel içerik optimizasyonu stratejilerine sahip bir SEO hizmeti alıp alın.
 
 • Anahtar kelime yerleşimi, arama stratejinize daha fazla ağırlık vermenize ve arama motorinin sayfayı daha iyi anlamasına yardımcı olacaktır.
 

KPI'larınız için sonuçları izleme "Key Performance Indicator"


İşletmenizi büyütmenize ve web sitenizin uzun vadeli performansını anlamanıza yardımcı olan SEO sonuçları alın.

Arama optimizasyonunda size yardımcı olacak bir ajans veya şirket ararken, sonuçları gösteren ve trafiğinizin nereden geldiğini anlamanıza yardımcı olabilecek tarih ve raporlar sunabildiklerinden emin olun.

Google Analytics verileri ve Google Search Console performans raporları, önemli ölçümleri izlemenize ve işletme KPI'larınızın nasıl büyüyebildiğini görmenize yardımcı olabilir. Bir SEO hizmeti aldığınızda, Analytics'teki organik trafik segmentiniz hakkında size içgörüler sunabildiklerinden ve SEO ve daha iyi iş başarısı için Search Console'ı nasıl kullanabileceğinizi anlayabildiklerinden emin olun.
 
 • Ortalama sıralamalar, tıklamalar ve gösterimler hakkında verilerle SEO anahtar kelimeleri araştırma
 
 • Arama trafiğinden gelen verileri dönem dönem ve yıldan yıla izleme ve karşılaştırma
 
 • Daha iyi performans gösteren ve dönüşümler için daha fazla potansiyel sunan yüksek değerli sayfaları kesin olarak belirleme
 
 • Trafiği kaybeden sayfaları keşfedin ve optimizasyona öncelik verme
 
 • Sayfa 1 arama terimi sıralamalarınızı izlemek için anahtar kelime sıralama raporu SEO Hizmeti alın.
 

Site yapısı ve iç bağlantı


Site yapısı ve iç bağlantı SEO'nun önemli parçalarıdır. Arama motorları sitenizin yapısını anlamak için bağlantıları kullanır ve sayfaların içeriğini de anlamaya yardımcı olmak için bağlantı metni ve bağlamı kullanır.

Bu, en iyi bir SEO Analiz elde etmek için, zaman içinde performans gösterebilmenize yardımcı olmak için sitenizin bağlantı yapısını izleyebilmeniz ve koruyabilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bağlantılar ayrıca sıralama yetkisini hedef sayfaya geçirir, bu da iyi bir stratejinin öncelikli sayfaların daha iyi sıra almasına yardımcı olan bir bağlantı sistemi oluşturmanıza yardımcı olacağı anlamına gelir.

Uzman ekibimiz, arama motorlarının web sitenizde yapılan güncellemelere nasıl tepki verdiğine dair çoğaltmak ve gözlemlemek için RaddBOT SEO teknolojisini kullanabilir. RaddBOT ile başlık, sayfa içeriği, algoritma parametre değeri tahminleri, bağlantı metni parametre eşleştirme, insan öykünme testi, önbelleğe alınmış sayfa izleme ve daha fazlası gibi önemli URL verilerini toplamak için sitenizi tarama yeteneğine sahip olursunuz! Profesyonel SEO Hizmeti için, web sitelerinin önemli hedef anahtar kelimelere sahip sayfa ATL'leri oluşturarak sıralamaları iyileştirmeye yardımcı olmak ve sitenin sıralama otoritesini seyreltmek yerine odaklamaya yardımcı olmak için tasarlanmış SEO hizmetleri alabileceği anlamına gelir.
 

Teknik SEO alma


Teknik arama motoru optimizasyonu, birçok web sitesi öğesini ve birçok sıralama sinyalini kapsayan karmaşık bir kavramdır. Ancak dijital pazarlama geliştikçe, rakiplerinize ve daha yeni web sitelerine ayak uydurmak için sitenizin teknik SEO için iyi optimize olduğundan emin olmak çok daha önemli hale geldi.

Teknik SEO alma

Bu, birçok işletmenin çevrimiçi başarılarını büyütmeye yardımcı olmak için bir SEO şirketi kiralamasının büyük bir parçasıdır. Bunun avantajı, bir siteyi anlamak, en iyi duruma getirmek ve sürdürmek için gereken işin çoğunu dış kaynak olarak kullanabilmenizdir.

Teknik SEO genellikle site hızı, mobil uyumluluk, JavaScript, arama motoru dizini oluşturma ve daha fazlası dahil olmak üzere SEO'nun daha kod ağırlıklı veya geliştirme ile ilgili yönlerini içerir.

Bir SEO hizmeti almadan önce veya kendinize başlamadan önce, arama performansınıza zarar verip vermediklerini görmek için işletmenizin daha önemli unsurlarından birkaçını kontrol etmek isteyeceksiniz.

Arama üstünlüğü için sitenizin tasarım konusunun bazı bölümleri hakkında size fikir verebilecek ve nasıl geliştireceğiniz konusunda size rehberlik edebilecek profesyonel bir ajans isteyeceksiniz. Hizmetinize teknik SEO'nuzu nasıl denetleyebileceklerini ve sitenizi geri tutan belirsiz sorunları düzeltmeye nasıl yardımcı olabileceklerini sorun.
 

SEO kötü uygulamalarından kaçınma


Web siteniz için SEO almak istiyorsanız, elde ettiğiniz işin yanlışlıkla sitenize zarar veremeyeceğinden emin olmanız gerekir. Arama motoru optimizasyonu dünyasında bu belirgin bir olasılıktır.

Google gibi arama motorları SEO için en iyi uygulamalar hakkında rehberlik sunar ve ayrıca kurallarına aykırı uygulamalara karşı uyarılar sağlar. Çoğu durumda bu, Bing veya Google kurallarına aykırı olan ve sitenizin cezalandırılmasına veya dizinden arındırılmasına neden olabilecek stratejiler içerir.

Bu stratejilere "siyah şapka" veya "gri şapka" SEO denir ve şunları içerebilir:
 
 • Bağlantı oluşturma şemaları. Bağlantı mahalle profilinizi geliştirmek için genellikle dürüst olmayan veya kısa süreli siteniz için daha fazla backlink almaya çalışır. Google'ın kendisi, herhangi bir bağlantı oluşturma şemasının (doğal olarak bağlantı tahakkuk eden bağlantılar dışında) kurallarına aykırı olduğunu söyledi. Bir ajanstan veya free-lancer'dan SEO hizmetleri almak istiyorsanız, bunu sizin için yapabileceklerini iddia edenlerden kaçının!
 
 • Dizin oluşturma sırasında yalnızca Googlebot tarafından görülebilecek şekilde tasarlanmış, ancak okuyucular veya insanlar tarafından görünmeyecek şekilde tasarlanmış gizli içerik. Bu stratejiye "gizleme" denir ve büyük ölçüde etkisizdir, ayrıca Google tarafından da yasaklanmıştır.
 
 • İçeriği kazıma veya çoğaltma. Bunu yapmak, kendi benzersiz, özel içeriğinizi oluşturmak kadar etkili değildir ve içeriğin sayfayla eşleşmediği açıksa sıralamalarınıza zarar verebilir.

Seo hizmeti almak isterken, bu gibi stratejiler kullanan veya onları çalıştırabileceklerini iddia eden ajansları veya hizmetleri filtrelediğinizden emin olun. Sitenizin cezalandırılıp cezalandırılmadığını veya sitenizin Google tarafından nasıl dizine eklendiğini nasıl sağlayabileceğini nasıl bilirsiniz diye sorun.

Profesyonel bir ajans, sitenizin derecesine yardımcı olmak için yalnızca kanıtlanmış, meşru stratejiler kullanacak ve iyi stratejilerin neden çalıştığını kanıtlayabilecek bir vaka çalışmaları portföyüne sahip olacaktır.

Benzer şekilde, profesyonel bir ajans, sitenizin cezaya maruz veya dizinden çıkarıldığını gösteren uyarıları kontrol etmek için sitenizi Google Search Console ile izleyebilecektir. Sitenizi kontrol edebilecek hizmetleri arayın:
 
 • Google'dan manuel işlem cezaları
 • Algoritma değişikliklerinin veya trafikteki kayıpların kanıtlarını gösteren Google Analytics verileri
 • Dizine eklenmiş olmayan veya arama sonuçlarından dışlanan sayfalar
 • Önemli kullanıcı dostu SEO ölçümleri için kötü dereceli sayfalar
 • Sayfaların arama sonuçlarında görünmesini engelleyebilecek site güvenliği endişeleri
 

SEO Hakkında Daha fazla bilgi edinin


Daha fazla bilgi almak veya web siteniz için SEO hizmetleri almak için bizimle iletişime geçin. Temsilcilerimiz, büyüme ve arama motoru başarısı için özel stratejiler hakkında bilgi vermenize yardımcı olabiliriz. Mail adresi : [email protected]

"Profesyonel SEO Hizmeti" Hakkında yorum yazmayı unutmayınız. SEO Hizmeti adına gelen yorumlarınız değerlendirilecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 0 Yorum