SEO Analiz Google Sıralama Yarışması - SEO Yarışmacıları

Yarışmada belirlenen "SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" kelimesi Adına Ödüller ve birinci seçilen SEO Yarışmacısına katılan Yarışmacı En büyük Ödülü hak Kazanacak. SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Anahtar kelimemiz olacak. SEO Yarışması Hakkında bilinmeyen detayları bahsedeceğiz.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması - SEO Yarışmacıları
19 Mart 2022 - 01:51 - Güncelleme: 19 Mart 2022 - 01:52

SEO Yarışması Başlıkları;


SEO Analiz Google Sıralama Yarışması: SEO Yarışması Nedir?, SEO'cular Arasında yapılan bir SEO yarışmasıdır. SEO yarışmasına katılan katılımcı sayısı, toplam 55 yarışmacı katıldı. SEO Yarışması bitiş tarihi, 31.03.2022'da sollandırılacaktır.

SEO Analiz Google 

Kapsamlı bir SEO analiz Google sıralama ile organik trafiğinizi ve sıralamalarınızı geliştirin. Sitenizin SEO Analiz Google Sıralama için SEO analiz araçlarıyla sağlığını takip edin, trafiğinizi ve anahtar kelimelerinizi rakiplerle karşılaştırın ve hedef kitlenizin daha fazlasına ulaşmak için fırsatlar bulun.
 

Google Sıralama Yarışması

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için en iyi şansa sahip olduğunuz anahtar kelimeleri bilin. Alexa'nın anahtar kelime araştırma araçları, sitenizin hedefleyebileceği anahtar kelime google de rekabet düzeyini karşılaştırmanıza yardımcı olur, yarışma sırasında böylece iyi performans göstereceğiniz anahtar kelimeleri seçtiğinizden emin olursunuz. Örnek vermek adına : "SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" bir kelime olarak sayalım onun anahtar kelimesi "SEO Yarışması" gibi şu şekilde olmalı, yada "SEO Analiz Yarışması" da olabilir. En önemli olan, iyi bir anahtar kelimesini ortaya çıkarmak.

SEO Yarışması

SEO Yarışması için Anahtar Kelime

SEO Yarışmasında Hangi anahtar kelimeleri kaçırıyorum?

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için Anahtar kelime stratejinizdeki boşlukları ortaya çıkararak organik arama performansınızı artırın. Google SEO Analiz yarışması için üst  Sıralamaya çıkmak için SEO anahtar kelimelerinizi kontrol edin ve kitlenize ulaşmak ve trafiğinizi büyütmek için yeni fırsatlar bulmak için rakiplerinizin en iyi terimleriyle karşılaştırın.
SEO Yarışmasında, başarılı olmak için en iyi bir şekilde "SEO Analiz" Yapmanız gerekiyor.
 

Yarışmacılar hangi anahtar kelimeleri kullanıyor?

Yüksek satın alma amacına sahip anahtar kelimeler bularak hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşın ve dönüştürün. Örnek vermek gerekirse SEO Analiz Google Sıralama Yarışması başlığı bu başlığın Anahtar kelimesi ne olmalı Örneğin: "SEO Yarışması"  ve "SEO Analiz Yarışması"  Anahtar kelimesi kullanılması gerekiyor Alıcılar ürün ve hizmet ararken keşfedilmek için içerikte bu anahtar kelimeleri kullanın.
 
 • SEO Analiz Google Sıralama Yarışması içeriğimi nasıl geliştirebilirim?

Sayfa içi optimizasyon ile organik arama performansını artırın. SEO Analiz Google Sıralama Yarışması, İçeriğinizin SEO ile ilgili en iyi uygulamalarını takip ettiğinden ve arama motorları tarafından anlaşılabildiğinden emin olmak için sayfa içi SEO analiz yapın.
 
 • SEO Yarışması Kelimesi, Backlink'lerle otoritemi nasıl oluşturabilirim?

Yetkili backlink'ler sitenizin otoritesini oluşturmanıza ve SEO yarışması kelimesi adına, SEO derecelerinizi artırmanıza yardımcı olabilir. Sitenize zaten hangi sitelerin bağlandığı ve nerede boşluklar olduğunu görmek için iyi bir backlink Google SEO analizi için SEO Analiz araçlarını çalıştırın. Rakiplerinizin siteniz için değerli olabilecek yeni fırsatlar bulmak için elde ettiği geri bağlantıları kontrol edin.
 
 • SEO Analiz Yarışması konular için arama sonuçlarında üst sıralarda yer alır?

Google, Arama trafiği için kime karşı yarıştığınızı bilin ve rekabetçi bir web sitesi SEO Analiz Aracı ile en başarılı stratejilerini analiz edin. Aynı anahtar kelimeleri hedefleyen "SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" gibi ve aynı kitleyi paylaşan siteleri bulun. Ardından, yararlanabileceğiniz yeni fırsatlar bulmak için SEO Yarışması rakiplerinizin en iyi anahtar kelimelerini ve backlink'lerini araştırın.

 
 • Aramadaki Google Sıralama Yarışması SEO payım nedir?

Google Sıralamada Arama performansınızı rakiplerinize göre karşılaştırarak SEO, SEM ve içerik stratejinizi geliştirin. Ardından, performanslarını artırmak için hangi konu ve anahtar kelime stratejilerini kullandıklarını araştırın.
 

SEO Nedir?

SEO Nedir: Sitenizin sayfa içi SEO kalitesinden emin değilseniz, site içi SEO denetleyicisinde çalıştırın. Araç, sayfa içi SEO'yu geliştirmek için etkinliklerin bir listesini verir, sayfaların arama motoru sonuçlarında nasıl görünebileceğini önizler ve sıralamaları iyileştirme fırsatlarını belirler.
 

"SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" Kuralları

Yeni listeyi sizlere paylaşıyorum, Kazanacağı ücret;

"SEO Yarışması" Madalya Ödülleri

1.'lik de Kazanan SEO Yarışmacısı

10.000 TL nakit para ödülü yapılacak.

Özel Şampiyonluk Kupası

1.'lik Madalyası verilecek.

6 adet (com-net-org) domain verilecek.

1 yıllık sınırsız linux hosting Hizmeti veriliyor.

3 yıllık Wordpress Large Hosting Hizmeti veriliyor.

1 adet SEO kitabı verilecek.

2.'lik de Kazanan SEO Yarışmacısı

2500TL para ödülü verilecek.

2 adet domain (com-net-org) verilecek.

2.'lik Madalyası verilecek.

1 yıllık sınırsız hosting Hizmeti veriliyor.

1 yıllık Wordpress Large Hosting Hizmeti veriliyor.

1 adet SEO kitabı Verilecek.

3.'lik de Kazanan SEO Yarışmacısı

500 TL para ödülü veriliyor.

1 adet domain (com-net-org) verilecek.

3.'lük Madalyası verilecek.

1 yıllık sınırsız hosting Hizmeti veriliyor.

1 yıllık Wordpress Large Hosting Hizmeti veriliyor.

1 adet SEO kitabı verilecek.

4.'lik ve 5.'lik de Kazanan SEO Yarışmacısı

250TL para ödülü Hak kazanacaklar.

1 yıllık sınırsız hosting Hizmeti veriliyor.

SEO Kitabı verilecek.

Kazanan Yarışmacılar para ödülü alacak ve diğer ilk beşin içinde olan diğer site sahipleri ise hosting ve domain ödüllerinden de faydalanabilecekler.
 • Yarışmacılar katılmak için en son 31 ocak 2022 tarihine kadar kullanacakları site adlarını yöneticiye bildirmek zorundadırlar.
 
 • SEO Analiz Yarışmasının Son Tarihi: Yarışma, 31 Mart 2022'de sonuçlanır. (31.03.2022)
 
 • SEO Analiz Google Sıralama Yarışmasına katılmak isteyen domainler en son 120 gün içinde kayıt edilmiş olunması gerek. İnternette Ücretsiz (Free) paylaşılan web siteleri ise yarışmaya katılamaz Örnek; (wordress, medium)
 
 • Kullanılacak olan Site (Domain) adı daha önceden başka bir amaçlada kullanılmış dahi olabilir Örnek olarak; (expireddomains'de) silinmiş domainde alınmış olabilir.
 
 • Yarışmada olan kişiler en fazla 3 farklı olan domain adı ile yarışmaya katılabilirler.
 
 • Yarışmaya Katılan Yarışmacılar, Facebook Sosyal Ağ Üzerinden "SeoAnaliz" grubuna üye olmak zorunda.
 
 • SEO Analiz Yarışmaya Katılan Yarışmacılara 1 adet kelime örneği verilecek sonra da yarışma süresi bittiğinde belirtilen kelime örneğinde google sıralama sonuçlarında hangi domain adı en üstte sırada ise ona göre sıralama yapılacaktır. Yarışmacılara Örnek Verilecek kelime: "Seo Analiz Google Sıralama Yarışması" olucak bilginize.
 
 • Yarışmada olan Katılımcılar yarışma devam ettiği sürece SEO'da başarılı ola bilmek için istedeği her türlü yöntemi kullanabilir.
 
 • Linkleme : (Backlink & İç SEO) kriterleri ise her yarışmacı kendi tarzı ve bilgilerine göre kendisi tarafından belirlenecek.
 
 • SEO Analiz Yarışmasına bireysel ve de kurumsal olarak da katılabilinir.
 
 • SEO Yarışması sırasında, açacağı web sitelerinde Discord Grubumuzun ilgili Bölümüne ve "seoanaliz" facebook grubuna da sayfanızda dış link verilmek zorundadır.
 
 • Yarışmayı Başlatan Kurucuların Yöneticilerin Sayfası : Facebook Gurubu için Buraya TIKLA  Discord Grubu için Buraya TIKLA
 
 • SEO Yarışmasında Dış kaynaklara verilecek olan linkler ise nofollow veya dofollow olabilir. Sizin kararınız.
 
 • SEO yarışması olan Web siteler ise kullanılacak olan script, yarışmacılar tarafından kendi yapılarına ve tarzlarına uygun olarak secilmelidir. Bunun için bizde herhangi bir kısıtlama yoktur diye söyledi.

"SEO Yarışması" Bu Mart ayın sonunda sonuçlanacak. Sonuçları hep birlikte merak ediyoruz. Hak eden Kazansın.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 0 Yorum