Serena Torosoğlu başarıdan başarıya koşuyor! Genç modacı yılın en iyi moda tasarımcısı...

Serena Torosoğlu başarıdan başarıya koşuyor! Genç modacı yılın en iyi moda tasarımcısı... Dün gece düzenlenen Altın Melek Ödülleri'nde yılın en iyi moda tasarımcısı ödülünü genç modacı Serena Torosoğlu aldı. Yetenekli modacı Torosoğlu, "Bu benim ilk ödülüm, devamının geleceğini düşünüyorum" dedi.

Serena Torosoğlu başarıdan başarıya koşuyor! Genç modacı yılın en iyi moda tasarımcısı...
03 Temmuz 2022 - 01:28 - Güncelleme: 03 Temmuz 2022 - 01:29
Ödüller, önceki akşam Akatlar Kültür Merkezi'nde düzenlenen Altın Melek Ödülleri töreninde sahiplerine takdim edildi. Defile ile başlayan geceye ünlü isimler de döküldü. Ünlü oyuncu Wilma Elles'in Cannes Film Festivali'nde giydiği kıyafetin tasarımında imzası bulunan genç moda tasarımcısı Valens By Serena'nın sahibi Serena Torosoğlu, "Yılın En İyi Moda Tasarımcısı" ödülünün sahibi oldu. 
 

"WILMA ELLES'E YAPTIĞIM KIYAFETLERİ GÖRMEKTEN ÇOK MUTLU OLDUM"

Serena Torosoğlu

Torosoğlu duygularını dile getirerek, "Çok heyecanlıyım, çok çalışıyorum, bu geceye dört elbise ile katıldık. Sabah hepsiyle devam ettim. Sonunda güzel bir sonuca vardık. Bu ödülü almak için çok çalıştım. Sanırım sonuca vardım.Ödül törenlerine olabildiğince seçici katılmaya çalışıyorum.Bu ortamda olmayı da seviyorum.Cannes Film Festivali'nde kendi yaptığım Wilma Elles kıyafetini görünce çok mutlu oldum. .Çünkü giymeme ihtimalim vardı.Yedi farklı tasarımcıdan elbise alındı.Elbisemi seçti ve giydi.Tabii ki bu beni çok gururlandırdı.Önceki işimle çok gurur duydum.Bunu temel alarak yaptım. çeyizinde, bir dahaki sefere farklı bir şey yapacağımı düşünüyorum” dedi.

 

"BU Podyumdayım"

Ayrıca genç modacı sözlerine şöyle devam etti:

"Bu özel gecede beni bu büyük ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum. Şimdi 'Ben de o podyumdayım' diyorum. "Kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum. Bu benim ilk ödülüm ve daha fazlasının olacağına inanıyorum."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum