Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir serüven! 'Düşman Başına' izleyiciyle buluşuyor

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir serüven! 'Düşman Başına' izleyiciyle buluşuyor. Kanal 7 ekranları, izleyicileri yepyeni bir macera bir araya getiriyor. Mere Angne Mein dizisi 'Per Enemy' olarak Kanal 7 ekranlarını devralacak.

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir serüven! 'Düşman Başına' izleyiciyle buluşuyor
08 Haziran 2022 - 14:02 - Güncelleme: 08 Haziran 2022 - 14:02
Yayını sırasında oldukça ses getiren Mere Angne Mein dizisi 'Per Enemy' adıyla Kanal 7 ekranlarında olacak. Krutika Desai Khan ve Karam Rajpal'ın başrolleri, düşmanın başının sürükleyici hikayesiyle seyirciyle buluşmayı bekliyor.

DÜŞMAN BAŞINA DİZİSİNİN KONUSU NE?

DÜŞMAN BAŞINA DİZİSİNİN KONUSU NE?

Bir yanda geleneklerine bağlı kalan Shanti, diğer yanda aileye yeni katılan özgür ruhlu Riya... Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini ayakta tutmak için elinden geleni yapıyor. Çocuklarını ve ailelerini kontrol etmeye çalışan Shanti, çocuklara özgürlük vermeyi doğru bulmuyor. Bir gelenek tutsağı olan Shanti, oğlu ve gelini ile aynı evi paylaşmaktadır. Oğlu Raghav, annesinin ona parasını kaybetmemesini söylediği her şeyi yapar. Ancak torunu Shivam, büyükannesinin yaşam vizyonunu onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya, özgür bir ailede büyümüş zeki, mutlu ve sevecen bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine vardığında bir şok yaşar. Shanti Büyükanne'nin baskıcı tavrı Riya'nın özgür ruhunu sınırlayacak mı? Shanti ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Büyükannesi ve karısı arasında kalan Shivam nasıl bir yol izleyecek?

DÜŞMAN BAŞINA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

DÜŞMAN BAŞINA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Partho Mitra ve Vinayak Choube'nin yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Vinod Rangnath, Shilpa Chaubey, Sushil Chaubey ve Pankaj Mavchi yazdı. Ana rollerin yanı sıra, oyuncu kadrosunda Ekta Kaul, Richa Mukherjee ve Ananya Khare gibi isimler de yer alıyor.
 

DÜŞMAN BAŞINA DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

10 Haziran'dan itibaren sizleri yeni maceralara yolculuğa çıkaracak olan Düşman Başına dizisi hafta içi 15.30'da, hafta sonu ise 16.00'da Kanal 7'de ekranlarda olacak.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum