Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında ve nereli

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında ve nereli. Ünlü sunucu ve gazeteci Müge Anlı, evlilik kararı aldığını canlı yayında duyurdu. Milyonlarca kişinin izlediği programda Anlı'nın kiminle evleneceği sorulmuştu. Anlı, evleneceği kişinin Şinasi Yüzbaşıoğlu olduğunu açıkladı. Peki Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? İşte Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun tüm meraklıları...

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında ve nereli
20 Haziran 2022 - 17:24 - Güncelleme: 20 Haziran 2022 - 17:24
ATV'de yayınlanan Tatlı Sert dizisinin sevilen sunucusu Müge Anlı ve Müge Anlı, canlı yayında evleneceğini duyurdu. Yeni sezonda Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklayan Müge Anlı, özel hayatıyla ilgili yaptığı bu açıklamayla sosyal medyada gündem oldu. Anlı evlilik beyanını yapar yapmaz Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kimliğini araştırmaya başladık. Peki Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? İşte tüm merak edilenler...

Müge Anlı, “Sizi çok mutlu edeceğini düşündüğüm bir haberi birinci ağızdan vermeye karar verdim. evlenmeye karar verdim Herkes evlenir abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağını biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu.
 

ŞİNASI YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

ŞİNASI YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?


Müge Anlı'nın kalbini kazanan Şinasi Yüzbaşıoğlu, memur olarak çalışıyor. Anlı, "Çok saygın bir mesleğe sahip" açıklamasını yaptı. Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun İstanbul asayiş şube müdürü olduğu biliniyor.

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana'da doğdu ve Adana Emniyet Müdürlüğü'nde çalıştı. 58 yaşındaki Şinasi Yüzbaşıoğlu, 1. yıl yönetmenidir.

Şinasi Yüzbaşıoğlu Adana'da doğdu ve 58 yaşında. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanmıştır. Yakında Müge Anlı ile evlenecektir. Daha önce Adana Emniyet Müdürlüğü'nde görev yaptı. Şinasi Yüzbaşıoğlu 4. sınıf Emniyet Müdürüdür.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum