Survivor All Star'a veda eden yarışmacı şoke etti! 14 Haziran elenen...

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı şoke etti! 14 Haziran elenen... Büyük bir merakla izlenen Survivor All Star 2022'de bu haftanın eleme adayları Atakan, Hikmet, Ogeday ve Nisa oldu. Bu dörtlü arasında yapılan oylamada en az SMS alarak yarışmaya veda eden isim şaşırttı.

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı şoke etti! 14 Haziran elenen...
15 Haziran 2022 - 14:52 - Güncelleme: 15 Haziran 2022 - 14:53
Survivor All Star'ın haziran sonunda final yapması planlanan dün akşam yayınlanan bölümünde bir veda daha yaşandı. TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor All Star'da dün akşam hem dokunulmazlık maçı hem de veda yaşandı. Bireysel yarışlardan önce 4 isim oylandı.
 

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2022 All Star yarışmasında Ünlüler takımı dokunulmazlığın ilk turunu kazandı. İkinci turun galibi Gönüllüler takımı oldu. Gönüllü Takım, Best Of karşısında kalan maçı kazandı.


Aday bu akşam açıklandı. Bu akşam eleme adayı Ünlüler Konseyi'ne açıklanacak. Sonra eleme olacak. Hikmet ve Ogeday bu akşam eleme adayıydı. Eleme adayı dün akşam Gönüllüler Konseyi'nde açıklandı. Eleme adayı Atakan olarak belirlendi. Dün gece ilk eleme adayı Nisa oldu.

ATAKAN HAYALLERİNE DÖNDÜ!

ATAKAN HAYALLERİNE DÖNDÜ!

Çağan Atakan Arslan, dokunulmazlık sonrası elemede bu yıl ilk kez adaya veda etti. Atakan'ın elenmesiyle meclis neredeyse çökecekti. Ataka dedi ki:

"Oğlumu aramak istiyorum. Baban yarışmayı bitirdi ve yakında seninle olacak. Benim hikayem burada bitiyor."


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum