Survivor Nisa Bölükbaşı'nı ağlatan hastalık ortaya çıktı!, Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir?, Survivor Nisa Bölükbaşı'yı ağlatan hastalığı ortaya çıktı!, Survivor Nisa Bölükbaşı'nı ağlatan hastalık ortaya çıktı! Bu hastalık inanılmaz yıktı Genç Survivor yarışmacısını, Acil şifalar dileriz.

Survivor Nisa Bölükbaşı'nı ağlatan hastalık ortaya çıktı!, Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir?
14 Mayıs 2022 - 02:05 - Güncelleme: 15 Mayıs 2022 - 02:09
Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından Survivor'un sevilen yarışmacısı Nisa Bölükbaşı'nın hastalığı ortaya çıktı. Bölükbaşı'nın hastalığı nedeniyle yarışmadan ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022, ekranlara kilitlenmeye devam ediyor.

Survivor 2020 sezonuna katılan Nisa Bölükbaşı, birçok izleyicinin favori isimleri arasında yer alıyor.

Survivor Nisa Bölükbaşı

Son dönemde dizilerde yaramazlık yapan Nisa Bölükbaşı ile ilgili ortaya çıkan gerçek, izleyenleri şoke etti. "Survivorseverizm" iddiasına göre Nisa Bölükbaşı'nın vertigo hastalığına yakalandığı öğrenildi.

Survivor Nisa Bölükbaşı'yı ağlatan hastalığı ortaya çıktı

Vertigo, baş dönmesi ve denge kaybı olarak da bilinir. Bölükbaşı'nın hastalığı nedeniyle yarışmadan ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.
 

Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998'de Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle daha sonra tek başına yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'nin en iyi takımının bir parçasıydı. O yıl profesyonel olarak kayak yapmaya da davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum