Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz burun estetiği oldu! Taha Duymaz'ın son hali gündemde

Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz burun estetiği oldu! Sevilen Takipçileri tarafından Taha Duymaz'ın son hali gündemde oldu.

Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz burun estetiği oldu! Taha Duymaz'ın son hali gündemde
28 Mayıs 2022 - 16:10
Çektiği yemek videoları ile adından söz ettiren Taha Duymaz, burun estetiği oldu. Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz'ın son paylaşımı sosyal medyayı salladı. Bir fenomen olan Taha Duymaz da Instagram'da soru cevap etkinliği ile operasyonun zor bir süreç olduğuna değindi.

Taha Duymaz

Instagram'da 1,2 milyon takipçisi olan ve mütevazı mutfağında yaptığı yemek videoları ile tanınan Taha Duymaz, son canlandırdığı yeni dizisiyle gündem oldu. TikTok fenomeni Taha Duymaz, o sırada sokakta yürürken bıçaklı saldırıya uğradı ve zor anlar yaşadı.

Taha Duymaz Burun Ameliyatı oldu

Zor günleri geride bırakan fenomen Taha Duymaz, takipçileri için yemek videoları yapmaya ve paylaşmaya devam ediyor. TikTok ve Instagram'da milyonlarca takipçisi olan Taha Duymaz, geçtiğimiz günlerde burun estetiği oldu ve bu durumu paylaştı.

Fenomen Taha Duymaz Fotoğrafı

SON HALİNİ PAYLAŞTI

Instagram'da yaptığı soru-cevap bölümüyle de zorlu bir süreç olduğunu söyleyen Taha Duymaz'ın bu hamlesi takipçilerini şaşırttı.

Taha Duymaz'ın bandajlı burnuna rağmen inanılmaz bir dönüşüm geçirdiği YouTube videolarında belirtilmişti.

Duymaz daha sonra iyileşmesini paylaştı ve hokka burnunu destekçilerine gösterdi.

Taha Duymaz Burun estetiği yaptığı sonrası

Taha Duymaz Hakkında bilgiler sizler için yararlı bir bilgi olduysa sizlerden ricam yorum yazmayı unutmayınız. İyi okurlar dilerim.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum