Technoblade kanser nedeniyle hayatını kaybetti: Eğer bunu izliyorsanız öldüm demektir! Technoblade Kimdir?

Technoblade kanser nedeniyle hayatını kaybetti: Eğer bunu izliyorsanız öldüm demektir! Milyonlarca takipçisi olan Amerikalı Youtuber Technoblade, kanserle verdiği savaşı kaybetti ve 23 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü ismin vefatının ardından daha önce hazırladığı veda konuşması hayranlarıyla paylaşıldı. "Herkese merhaba ben Technoblade. Şuna bakarsanız öldüm" diyen ünlü ismin ölüm haberi büyük üzüntüyle karşılandı.

Technoblade kanser nedeniyle hayatını kaybetti: Eğer bunu izliyorsanız öldüm demektir! Technoblade Kimdir?
03 Temmuz 2022 - 00:06 - Güncelleme: 03 Temmuz 2022 - 00:07
12 milyona yakın takipçisi ile dünya çapında fenomen haline gelen YouTuber Technoblade, 23 yaşında kanserden hayatını kaybetti.

 YouTuber Technoblade, 23 yaşında kanserden hayatını kaybetti

Özellikle Minecraft videolarıyla adından söz ettiren Technoblade ailesi, üzücü haberi YouTube'da bir video paylaşarak duyurdu.

Technoblade kanser nedeniyle hayatını kaybetti

Videoyu açtıklarında Technoblade'i önlerinde gören hayranlar gözyaşlarına boğuldu. Bir süredir kanserle mücadele eden ünlü isim, ölme ihtimaline karşı daha önce hazırladığı veda videosunu ailesinden paylaşmasını istedi. "Herkese merhaba, ben Technoblade. Buna bakıyorsanız, ben öldüm demektir."

Technoblade

Paylaşımlarında gerçek kimliğini gizleyen Technoblade, bir dakikalık bir videoda hayranlarına ilk kez gerçek adının Alex olduğunu söyleyerek videoyu sonlandırıyor: Technoblade ol çünkü o yıllar hayatımın en mutlu yıllarıydı. Technoblade çıktı."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum