Tolgahan Sayışman'ı gözyaşlarına boğan soru! Ünlü oyuncu duygusal anlar yaşadı. işte o anlar

Tolgahan Sayışman'ı gözyaşlarına boğan soru! Ünlü oyuncu duygusal anlar yaşadı, video playere ekledik iyi seyirler. Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman katıldığı bir programda gözyaşlarına boğuldu. Ünlü oyuncunun duygusal anlarına neden olan soru ise babasıyla olan ilişkisinden geldi.

Tolgahan Sayışman'ı gözyaşlarına boğan soru! Ünlü oyuncu duygusal anlar yaşadı. işte o anlar
04 Haziran 2022 - 01:49 - Güncelleme: 04 Haziran 2022 - 01:50
'Aynasız Haluk' filmindeki başarılı performansıyla ünlenen başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, dijital platformda yayınlanan programa katılan başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, iki çocuğuyla mutlu evliliğinin keyfini çıkarırken, daha önce hiç duyulmamış açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün katıldığı bir gösteri sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Ekranda ilk kez ağlayan Saying, babası hakkında soru sorulduğunda tutamadı.

Tolgahan Sayışman

ZOR DAKİKALAR GEÇTİ

Sorulan sorular arasında, "Tolgahan Sayışman babasından ne gördü?" oradaydı. Ünlü oyuncu cevap veremeden gözyaşlarına boğuldu. Ekranda ilk kez ağlayan ve gözyaşlarına hakim olamayan Saying, dizide zor anlar yaşadı.

NASIL TEPKİ VERECEĞİMİ BİLMİYORUM

"NASIL TEPKİ VERECEĞİMİ BİLMİYORUM"

Muhasebeci, "Böyle bir soruya böyle tepki vereceğimi bilmiyordum. Öyle bir adam değilim. Babam denilince Efehan geliyor aklıma, babamın yaptığı hatalar geliyor aklıma. Ondan böyle etkilendim. Duygularımın sebebi sadece babam değil birçok olay. Oğlun olunca bazı şeyleri anlayacaksın...” diye ilan etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum