Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle, son bölüm izle

Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle kanal d canlı yayın izlemek için aşağıdaki metinimizi okuyunuz. Üç Kız Kardeş son bölüm izle bu hafta yayın yapacak olan dizi artık bu akşam canlı yayını var. Dizinin diğer bölümleri için fragmanlar bölümüne bakınız.

 Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle, son bölüm izle
10 Nisan 2022 - 12:14 - Güncelleme: 10 Nisan 2022 - 12:15
Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle yayında! Türkan ile Somer arasındaki buzlar eriyor!

Üç Kız Kardeş son yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de! canlı yayın akşam başlayacak.

Somer, ailesiyle katıldığı partide Mine ve Nihat'ı görünce şok olur.  Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle bölümünde, Türkan ve Somer'i el ele gören Mine bu duruma daha fazla dayanamaz. Somer ile konuşmayı başarır, ancak bir tartışma çıkar. Somer'in sözlerinden sonra Mine kalabalığın ortasında bayılır ve eski eşi Nihat Mine'yi hastaneye yetiştirir. Somer hastane odasına girdiğinde Nihat'ın Mine'ye söylediği sözler şok etkisi yaratır.

Salı akşamı yayınlana Üç Kız Kardeş 8. Bölüm de Türkan, aldığı boşanma kararının ardından Somer'i kazanmak için savaşması gerektiğini anlıyor ve Rüçhan'ın baskılarına rağmen ayağa kalkıp savaşmaya devam ediyor. Salı günü yayınlanan  Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle de neler oldu? Üç Kızkardeş yeni bölümüyle HD kalitesinde Kanal D'de! Priority amacına ulaşır ve Somer Mine'den ayrılır.

Türkan, Mine'nin yakınlığını iyi niyetli bir dostluk olarak gördüğü için sıkıntılarını Somer ile paylaşıyor.  Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle dizisinde Mine, Türkan'ın evliliğini yıkmayacağını ve bunun için mücadele edeceğini anlayınca Somer'i daha da kıskanır.  Üç Kız Kardeş 8. Bölüm bu hafta 8. Bölümde, Boşanmama kararının ardından Somer'i kazanmak için savaşması gerektiğini anlayan Türkan, Rüçhan'ın baskılarına rağmen ayağa kalkıp savaşmaya devam ediyor. Somer çıkmasın diye yatak odasının kapısını kilitleyen Türkan, Somer'in dikkatini çekmeyi başarır.

 Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle bölümünde ki Derya, Dön'ün arkadaşı için yazdığı mektubu bulur ve okur. Döner'in Hakan'a aşık olduğunu düşünen Derya, kardeşinden hesap sorar ve Döner'i herkesin gözüne sokar. Dönen'in Hakan'a Dilek için yazdığı mektup, Derya ve Serdar'la olan ilişkisinde büyük gerginliğe neden olur.  Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle dizisinde Fatih, kardeşini köşeye sıkıştırmakla kalmaz, aynı zamanda ailede daha büyük bir krize neden olacak bir plan yapar. "Üç Kız Kardeş izle" dizisindeki Sadık'ı gasp ederek aldığı parayı biriktirmiş gibi ağabeyinin kapısını çalar. Nesrin, Sadık'ın gizlice böyle bir şey yapma girişimine dayanamaz ve büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Priority amacına ulaşır ve Somer'i Mine'den uzaklaştırır, hatta ilişkisini bitirmesine neden olur.

 Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle bölümünde yeni son video playeri sizlere paylaşıyoruz. iyi seyirler...

 Üç Kız Kardeş 8. Bölüm izle

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum