Üç Kız Kardeş 9. bölüm izle full - Son Bölüm izle

Üç Kız Kardeş 9. bölümü yeni son 9. bölüm olarak yayınlandı. Üz Kız Kardeşi canlı izleyiniz.

Üç Kız Kardeş 9. bölüm izle full - Son Bölüm izle
22 Nisan 2022 - 17:40 - Güncelleme: 22 Nisan 2022 - 17:42
19 Nisan Salı günü yayınlanan Üç kız kardeş 9. bölümde Somer, Türkan'a boşanma davası açınca Rüçhan, Türkan'ı evden kovuyor. 19 Nisan Salı günü yayınlanan Three Sisters 9. bölümde neler oldu? Üç Kızkardeş yeni bölümüyle HD kalitesinde Kanal D'de! Somer Mine'dan vazgeçemez.

Üç Kız Kardeş 9. bölüm izle, Türkan ve Somer, İzmir'den döndüklerinde Mine'nin arabasını yol kenarında terk edilmiş halde bulurlar. Sevgilisi için çok endişelenen Somer, Mine'de nefesini tutuyor. Türkan onu yalnız bırakmak istemez ve ona eşlik eder. Olay yerine vardıklarında, Mine'nin kişisel eşyalarını toparlarken evden ayrıldığını fark ederler. Somer mektubu burada okur. Aşağı... 9. bölüm de,Türkan'ın bu evdeki varlığı onu adım adım gerçeğe yaklaştıracak mı?

Üç Kız Kardeş 9. bölüm izle

ÜÇ KIZ KARDEŞ 9. BÖLÜM


Üç Kız Kardeş 9. bölümünde ise Nesrin ve Sadık'ın evlilik yıldönümlerine sürpriz yapmaya hazırlanan Derya ve Dönen, Serdar'ın yardımıyla Türkan'a ulaşmak ve yerlerinde bir organizasyon düzenlemek istediklerini söylüyorlar. Somer de Döner ve Derya'yı kırmaz ve Rüçhan'ın öfkesine rağmen organizasyonu kendi yerlerinde yapacaklarını söyler. Üç Kız Kardeş Derya ve Dönüş'ün planladığı yemekte bir davetsiz misafir her şeyi alt üst eder. Ailesinin amcası Fatih yüzünden tedirgin olduğunu öğrenen Türkan, teyzesinin evine giderek Fatih ile konuşur. Fatih'in tek derdi paradır. Üç Kız kardeş Türkan, düğünde giyilen takıların bir kısmını da Fatih'e vermek için takas eder. Türkan parayı Fatih'e verir ama başına gelecek felaketleri görmezden gelir. Üç Kız Kardeş Türkan'ın düğün takılarını değiştirdiğini öğrenen Ruçhan, kasaba kuyumcusuna haber verir, öfkeden deliye döner. Türkan'ın bu parayı ailesine verdiğini düşünen Rüçhan, Nesrin'in kapısını çalar ve çok yavaş konuşur. Tüm bunların ardından Somer'in boşanma davası açtığını öğrenen Rüçhan, Türkan'ı evden kovuyor!

Üç Kız Kardeş 9. bölüm izle yeni bölümüyle her Salı 20.00'de Kanal D'de olacak canlı yayını. İyi seyirler sizlere...

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum