Müge Anlı müjdeli haberi canlı yayında verdi: Evleniyor!

Müge Anlı müjdeli haberi canlı yayında verdi: Evleniyor!


ATV'nin en çok izlenen programlarından biri olan 'Müge Anlı ve Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı, bugünkü programında izleyicilerine müjdeli haberi verdi. Daha önce bir kez evlenen Anlı, programında ikinci kez evleneceğini duyurdu.

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Anlı, evleneceğini söyledi. Yeni sezona evli gireceğini söyleyen Anlı, hayatını polis memuru Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştirecek. Açıklamanın ardından stüdyo, Anlı'yı ayakta alkışlayarak mutluluklar diledi.
 

Yaz gelini olmaya hazırlanan başarılı sunucu şunları söyledi:

"Bugün kendimle ilgili bir güncelleme yapacağım. Aslında bu güncellemeyi Cuma günü verecektim ama ne yazık ki çok fazla yalan ve yalan haber var. Hiçbirine hiçbir şekilde cevap vermiyorum. Kimseye dokunmam.Bana bak sen kötü yazana yazıyorsun.Ben seni okumuyorum.Bu haberi cuma günü vermeyi planlamıştım ama vermeyi daha uygun buldum. bugün.Sevgili dostlar, yıllardır beni sadece evinize kabul etmekle kalmadınız, siz de beni ailenizin bir parçası olarak kabul ettiniz. Bu nedenle, sizi çok mutlu edecek bir yeniliği benden ilk ağızdan duymanızı istedim.

evlenmeye karar verdim Herkes evlenir, abartılacak bir şey yok sanırım ama mutlu olacağını biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. Bu ya da bu ya da bu olsun. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. O bir memur. Çok saygı duyduğum bir işi var. Mahremiyetime her zaman saygı duydun. Eminim kararıma saygı duyacaksın ve bunu benim mutluluğum için yapacaksın."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum